No public Twitter messages.

anneyiz.biz mail listesinden toparladığım bilgiler.Yanlış olduğunu düşündüğünüz her bilgiyi bana mail ile gönderebilir ya da yorumlara yazabilirsiniz.

4-9 Ay Beslenme

You may also like

6 Yorum

 1. Açalya dedi ki:

  Her ne kadar bir sürü kaynaktan bir sürü bilgi alıyor da olsak hala öğrenecek şeyler buluyoruz ya ben onu çok seviyorum. Sağol paylaştığın için. Geç bir yorum, 1 buçuk sene sonra gelen bir yorum ama olsun araştırıcı zhni sinir Açalya işte!

 2. AyçA dedi ki:

  Açalya işine yaradıysa ne mutlu sayende bende bir göz attım .. baktım ki listedekinin hiçbirini yapmıyorum 😀 .. özellikle formül mama kısmını 🙄

 3. Açalya dedi ki:

  amaaan ben de…nefret ediyor formuladan zaten. ama bak ceviz olayina baslayacagim. bugun annem sabah telefonda sanki bunu biliyormus gibi sordu veriyor musun diye, yooo dedim, burdakiler alerjik besin diye korkuyorlar dedim..amaaan onlar da be! dedi. ver sen ver dedi. seni de duyunca 7.ay bitiminden sonra, veririm artik ohoooo.

 4. AyçA dedi ki:

  🙂 ya ceviz iyidir azıcık vermekte ben sakınca görmüyorum.. yarım ceviz yeterli .. ilk başta gün aşırı verdim şimdi her sabah kahvaltısına koyuyorum.
  Hadi Dante tonte şanslısın bakalım 😀

 5. neslihan güçlü çetin dedi ki:

  19.09.2008 tarihinde doğan kızım için her ay mail adresime beslenme litesi gönderirseniz sevinirim

 6. AyçA dedi ki:

  Neslihan burası kişisel bir blog yani bir çeşit günlük.. dolayısı ile her ay bilgi göndermek gibi bir paylaşımı yok ancak istersen beslenme ile ilgili kategoride gezip kendine uygun bulduğun yerleri uygulayabilirsin. Bir de ben doktor olmadığım için sadece kendi yaptıklarımı yazıyorum, bunların doktor tavsiyesi olarak algılanmamasını rica ederim.. sorumluluk uygulayanlara aittir..ilgine teşekkür ederim.
  Sevgiler.


Önceki yazıyı okuyun:
0-12 Ay Bebek Gelişimi

Çocuk Gelişimi sitesinden topladığım bir yazı. Her ay bebek ne yapar ne kadar kilo alır ya da uzar gibi bilgiler var....

Kapat