No public Twitter messages.

Ben öyle yeme içme mekanı yazmam ya pek dün geceden beri beynimde dönüp duruyor. Beyoğluna gidip de çocukla yemek yiyecek yer arayıp, dönüp dolaşıp Tavanarasından başka bir yere güvenemeyip, hep aynı yerde yemek yeme zorunluluğundan sıkılmış olduğumu fark ettiğimden beri arayışlarım vardı. Dün akşam Öykü‘mle uzun bir aradan sonra sonunda bir araya geldiğimizde yine onun önerilerine bırakıp bir Antakya sofrasında buldum kendimi. Yazmasam olmaz.

Çocuklarınızı alın gidin orada yemek yiyin! 🙂

“Bir şiş nasıl köfte kadar yumuşak olur kardeşim” diyin.. cevizli roka salatasından baştanb iki tane söyleyin. Humusu tadamadık kalmamıştı ama harikay(MIŞ)

Tüneldeki kalabalığa pek değmeden arka sokakta keyifli bir akşam yemeği yiyin derim..

İçindeki kendi üretimleri zeytinyağ sabunlarını almasanız da bir koklayın!!

Sahibi Süleyman ile iki kelime edin..hayattan, yemekten, yapmasından yemesinden, bir çiçeği bile koklamasından nasıl zevk aldığını kendi kulaklarınızla görün. Beslenme diyin çocuklar diyin anlatsın size 🙂

Sloww Food bir restorant arıyorsanız gidin görün tadın ..

Ya da önce biraz gezin sonra gitmeye karar verin

Bu da facebook grupları

You may also like

6 Yorum

 1. Mehtap dedi ki:

  Öykü bir Roma’da bir İstanbul’da. Ne güzel etmişsiniz buluşmakla. Darısı bizim başımıza. (İstemeyerek kafiyeli yazmışım, komik olmuş:))

 2. Oyku dedi ki:

  hehe valla ne komik oldu. Iyi ki gitmisiz darling cok ozlemisim valla seni, sen daha bekarsan haftaya da bulusuruz bir yoga sonrasi:)

 3. Oyku dedi ki:

  ben gelene kadar uyur herhal:)

 4. Pratik Anne dedi ki:

  Harikasın,
  Ben de sağda solda Hatay veya Antakya sofrası restoranları görüp duruyordum. Eşimin ailesi Iskenderun’dan. o yüzden gitmek istiyordum. Buna gidelim bari.


Önceki yazıyı okuyun:
tatil~şimdilik ikinci bir emre kadar~BİTTİ

Sabah saat 6 da eve girdim yani gece 2 de oğlumun yanağına bir öpücük kondurdum, bronzlaşmış yanaklarına, baktım baktım: doyamadım;...

Kapat