No public Twitter messages.

Azimle taşı delermiş ya insan ..

bu sene yine katıldım..

evet bilgi paylaşmaktır zaten bunu için bu blog 4 senedir var :=)) sizlerle var..

Ve yine sizler bana destek olursanız belki bu keyfi de yine burada yazarak paylaşırız..

Kısa bir kayıtttan sonra oy verebilirsiniz.

Uğraşınız için şimdiden teşekkürler 😉

You may also like

Ayça Oğuş

6 Yorum

 1. Avatar sumeyye dedi ki:

  hadı hayırlısı 🙂

 2. Avatar Ezgi Şen dedi ki:

  Sevgili Ayça ve Erin, sizleri uzun zamandır takip ediyorum, yeri geliyor beni gülümsetiyor yeri geliyor deyim yerindeyse 2 yaşındaki oğlumun ön provasını sizlerle yapıyorum.Şİmdiye kadar pek çok deneyiminizden istifade ettim.Ateş konusundaki yazınız çocuklar için tatlı önerilerinizi hep deneyimledik.En önemliside ne biliyormusunuz farklısınız.Çünkü gerçekten çocuk gelişimine yaklaşımınız başka ve benimkilerle örtüşüyor.Bu yüzden bu formu doldurarak bu sevgi dolu anneye ufakta olsa bir teşvik olsun istedim.Ankara’dan sevgiler.Sağlıcakla kalın.

  • AyçA AyçA dedi ki:

   @Sümeyye amin :=)
   @Ezgi.. ben teşekkür ederim esas :=) Oy falan bahane bunları paylaşabilmek şahane gibi klişe bir laf edeceğim ama içten ama samimi edeceğim.. benim en büyük ödülümdür gülen yüzler diye ikinci bir klişeyi giriyorum saza ancak yine samimi yine içten olarak..

 3. Avatar ezgi dedi ki:

  Sevgili Ayça, yazılarınızı uzun zamandır takip ediyorum.Bu site sadece bir günlük değil, gerçekten oldukça faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz bizlerle.2 yaşındaki oğlumun deyim yerindeyse ön provasını sizinle birlikte yaşıyoruz.Çocuk yetiştirme tarzınız benimki ile oldukça uyuşunca sık kullanılanlar listemdeki yerinizi hemen almış oldunuz.Dolayısıyla ben kendi adıma şimdi ufak bir teşekkür adına bu formu doldurup oyumu kullanmış oldum.Bu faydalı bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşan sevgi dolu bir anne ve oğluna Ankara’dan selam ve sevgiler, sağlıcakla kalın.

 4. Avatar Gökşen dedi ki:

  Ayça’cım umarım bu sene sizin olur BÖ :)Ben bu sene de unuttum kayıt olmayı :((

  • AyçA AyçA dedi ki:

   Gökşencim olmaz biliyorum:=O inatla neden katılıyorum onu bilmiyorum :=) hehehe
   Bu sene senin yoğun senen ondandır :=))


Önceki yazıyı okuyun:
Kestere

E:Anneee şu kestereyi sen al kovayı kes ben çekiçle iş tamirat yapıyorum Çocuk milletinin uydurduğu kelimelere bayılıyorum. Belki de bizden...

Kapat