No public Twitter messages.

Bu diyeti ben Milliyet gazetesinde gördüm sorumluluk almam:) ben kendime göre modifiye ettim mesela sabah kalhvaltısında domates salatalık vermemiş ama taze sebze meyve sınırsız yenebilir yenmeli de !! anlamadım neden yazmamış.. bir tane daha kitaplarımın içerisinde var emziren anne diyeti onu da bulunca koyacağım..
Aslında amaç düzenli ve sık aralıklarla yemek.. akşam yemeğini saat 7 de yemek.. tabii bebekle bu saati tutturmak zor ama 7 den sonra yenilenler çookk hafif olmalı. ve hep aynı saatlerde yemeye özen gösterilmeli..diyetisyen değilim ama seneler içerisinde verdiğim ve koruduğum kilolarımla kendi kendimin diyetisyeni oldum o bakımdan bu yazdıklarım benim için geçerli mesela benim tiroid problemim olduğu için ve az çalıştığı için bir öğünümde ki bunun akşam yemeği olması tercihim karbonhidratsızdır.. ama herkesde bu aynı olacak diye bir şart yok ..örnek oluştursun diye listeyi paylaşıyorum …
Kolay gelsin…
ben başladığımdan beri bozmadım daha bakalım hayırlısıııııı… tıklayın okuyun yapın zayıflayın..
dip not..bol bol bebeğinizle yürüyün:) fırsat varsa laktik asit üretmeyen hafif sporları yapın.. ben henüz yapacak ruh haline yeni yeni giriyorum bakalım o da hayırlısı ..:)

You may also like

4 Yorum

 1. köşenin delisi dedi ki:

  Sen spor için yeni yeni moda girdğini söylüyorsun, bense bu aralar daha çok yorulmaya başladım çünkü artık Toprak daha çok ilgi istiyor… ben de bu sıralar daha az yapmaya başladım, allah sonumu hayır etsin 😀

 2. AyçA dedi ki:

  3. aylar civarı öyle daha çok yoruluyor insan galiba.. sonraları alışıyorsun.. bende o dönemlerde bıraktım .. ama başlayacağım.. bu “başlayacağım” pelesenk oldu dilime ama.. allah benimde sonumu hayır etsin :))

 3. Minik Patikler dedi ki:

  Hımm benim diyetisyenimin verdiği liste bana daha iyi göründü, bunu beğenmedim ben. İstersen sana mail atayım benim ilk hafta diyetimi?

 4. AyçA dedi ki:

  MP sevinirim….ben bunu gazeteden buldum .. yani çok iyi olmadığını belirttim ..bende bir diyetisyene gitmeyi planlıyorum önümüzdeki ay gibi ama daha tam emin değilim.. o bakımdan yollarsan bakarım tabii.. sana +1 borçluyuım yani :))


Önceki yazıyı okuyun:
Kaçırıyorummm..

Tatil dönüşü ancak toparlanabildim ki daha tam bile değil.. bugün sular kesileceği için temizlik yarına kaldı o bakımdan evimiz fena...

Kapat