No public Twitter messages.

Her damlası altın:anne sütü… dergi işi yaparken anne sütü sayfalarını yapacağımız günden beri beynimde dönen slogan.
O kadar değerli ki altın bile yanında sönük kalmıyor mu gerçekten?
Bugüne kadar emzirmeyi desteklemek için elimden gelen desteği verdim fiziksel, sözsel..

Bu sene de emzirmeyi desteklemek amaçlı çekim paketlerime Lansinoh numune paketlerini ekledim. Bu süreç içerisinde “neden olmasın bir destek de biz verelim”dedim. Lansinoh bu fikre çok sıcak baktı sevgili meslektaşlarım aynı zamanda sevdiğim arkadaşlarım  🙂  Aslı Tür ve Özlem Turan, hızlıca sordum ” yapar mıyız ? hızlıca cevapladılar: “elbet yaparız”

O gün bu gün deliler gibi bir telefon trafiği, renk ayarları, baskı ayarları, sözleşmeler, davetiye.. hmmm.. hızlı bir süreç sonunda bugün davetiye listemize duyurumuzu yaptık.

BEN ÇOK HEYECANLIYIM.

Daha önceki katıldığım sergiden ne kadar farklı .. evet karma ama kişisel gibi .. ayrı gayrımız yok ki aramızda 🙂 karma değil biriz.. kalbim küt küt.. aynı heyecanla tam gaz devam .. daha heyecanlı haberleri paylaşabilmeyi umud ediyorum ..

1 Ekim 13:30’da bir kokteyl ile açılacak olan sergimizde gün içerisinde Emzirme reformu kapsamında workshop ve bir de defile yapılacak. 17 Ekime kadar sergilenecek olan fotoğraflarımızı açılış gününde gelip görmek isteyen tüm anneleri, anne adaylarını, babaları emzirmenin önemini bilen, vurgulayan, paylaşlan herkesi bu kalp çarpıntısına ortak olmak üzere bekliyoruz ..

You may also like

8 Yorum

 1. naile dedi ki:

  oğlum toplamda 3.5 ay emdi beni, emdiği sırada aynı zamanda mama da alıyordu. emmeyi reddettiği için çoğu zaman sağıyordum. sütüm çok az olduğu için 80-90 ml. süt ancak sağabiliyordum. bigün yine sağdım, acıkmış, yaygara kopardı. ben acele ile biberonun ağzını kapattım ama tam oturtamamışım kapağını, emdirmeye başladıktan çok kısa sürede biberondaki süt azaldı. önüne baktım ıslanmıştı. biberonu kaldırdım ki kapağı oturmamış. içim nasıl yandı anlatamam. 2.5 sene geçti hala o akıp giden 80 ml. süte yanarım. her damlanın ne derece altın kıymetinde olduğunu belki de en iyi yaşayan annelerden biriyim.

  güzel çalışma, ellerinize sağlık..

 2. zeynep dedi ki:

  nekadar güzel bi çalışma tebrik ediyorum sizi fakt bir sorun var ki anne değilim fotoğrafçıyım:)bukadar beğenerek takip etttiğim 3 fotoğrafçıyı ve fotoğraflarını görebilmek için geleceğim:) olur değil mi:)

  • AyçA dedi ki:

   Minik Beyfendinin annesi :)) tahmin ediyorum ne kadar içinin gittiğini…:( Teşekkür ederim ..
   Zeynep lütfen bekleriz çok memnun oluruz :))

 3. Oyku dedi ki:

  tebrik ederim canimmmmm, keske saatleri uysa da gelebilsem..

  • AyçA dedi ki:

   Ya evet Öykü ve Iraz iş günü ve saati 🙁 1 ekim emzirme haftasının başlangıç günü olduğu için :S keşke cumartesiye gelebilseydi ..:)
   gezmeye gelirseniz bitr gün haber verin bende o gün gelim yanınıza olmaz mı 🙂

 4. Iraz dedi ki:

  ama neden cuma..kalbim seninle..

 5. mordolap dedi ki:

  anne adayi olarak, fotografa yeni ilgi saran biri olarak, ayrica modasever olarak cok merak ettim. mutlaka katilacagim. defile detaylarini alabilir miyiz?

 6. […] Bir önceki yazımda ilan ettiğim sergimizin de içerisinde bulunduğu, Lansinoh – e-bebek – LeiLeo desteği ile düzenlenen emzirme haftası etkinlikleri aşağıdaki gibidir. […]


Önceki yazıyı okuyun:
Iraz’ın Oyun grupları

Benim sevgili dostum Iraz.. sonunda Adana'da yaptığı oyun gruplarını İstanbul'a geldi.. ÜStün Dökmenin Küçük Şeyler Anaokulu'nun da psikoloğu oldu :)...

Kapat