RSS not configured

Nisan ayı sonunda  Herbalife’ın Dış Beslenmeden Sorumlu Global Pazarlama Direktörü Jacquie Carter, bloggerlar ile bir araya geldi. Eat & Drink and Shoot Studio’da gerçekleşen etkinlikte İnci hanımın lezzetli atıştırmalıklarının da keyfini çıkardıherkes bende detoksumun 3. gününde olduğum için elimde çorbamla onlara eşlik ettim 🙂  Jacquie Carter, bize cilt bakım ürünlerinin kullanımı ile ilgili bilgi verdi.

Ben fazla kozmetik kullanan biri değilim. Zaten makyaj da yapmadığım için çok ihtiyacım olmuyor. Gül suyu ile cildimi temizleyip, ev yapımı bir calendula kremi kullanıyorum o yüzden çok konu hakkında fikrim olmadığından dinledim kendisini. Dinlediklerimi de sizlerle paylaşıyorum. Bu arada bize verdikleri Radiant C serisi, denedim ve gerçekten nefis kokuyor cildimi de harika yaptı bunu söylemeden geçemeyeceğim 🙂

İster nemlendirmek için ister makyaj öncesi cilde bir alt doku kazandırmak: Radiant Booster Jel Krem.  İnce bir tabaka halinde  yüze sürülüyor , cildiniz kaygan ve kremsi farklılığı hemen yansıtıyor.

Makyaj öncesi bu ürün kullanımı allık ve bronzlaştırıcı pudradan önce cildin alacağı renk tonunu da belirginleştiriyor. Makyaj yapanlara duyurulur! 🙂
Fotoğrafçının beni “içindekiler”  kısmını nasıl da incelerken yakaladığına dikkatinizi çekerim! Sorgulayan tüketiciyim ben! :)Şimdi kozmetik kullanan bayanların dikkatine notları paylaşıyorum.

Öncelikle temiz bir cildin önemine değinen Jacquie Carter, özellikle tonik kullanımına özen gösterilmesini istedi. Tonik’in belki de su gibi olmasındna kaynaklanan bir önemsenmeme hali olduğunu belirten Jacquie Carter, ciltte biriken ve gözeneklerin içinde siyah siyah kendini gösteren toz, kir, ölü cilt hücrelerinin tonik ile gittiğini söyledi.

Jacquie Carter, krem kullanımı öncesi de parmak uçlarımızı ıslatıp yüzümüzü nemlendirmemiz gerektiğini, böylece ürünlerin su ile etkileşime gireceğini daha hızlı nüfuz edeceğini vurguladı.

Haftada 1 maske kullanılması gerektiğini, maskenin cilt temizleme, tonikleme ve nemlendirme işlemini tek seferde yaptığını belirten Jacquie Carter, uzun yolculuklar ve yorucu günlerin ardından da maske uygulaması ile cildin kaybettiği enerjinin ona kazandırılabileceğini dile getirdi.

Daha fazla ürün incelemek isterseniz  Herbalife’ın Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

2 Yorum

  1. herbaldiyet dedi ki:

    herbalife ürünleri kesinlikle harika hem iç hem dış bakım kullanıyorum 10 yıl oldu 🙂 🙂

  2. Onur dedi ki:

    Herbalife ürünleriyle sağlıklı beslenme ve kilo kontrolu yapabilirsiniz