No public Twitter messages.

Harika bir kahvaltı.. annem babam anneannem gömdüler vallaha gözlemeleri reçelleri kaymakları dolmaları.. sonrada ağlıyor: “ama ben hep böyleemii kalıcaaamm” olsun olsun yesin ki bende yiyebileyim.. hoş ağzıma biraz dut ve kiraz tattırdı annem suyundan ve ben bayıldımm şapur şupur yalandım .. iyi kadın yani..

010.jpg

Kahvaltı ve yine oksijen çarpması sonucu uyku harici babam ve annem ile köyü gezdik.Yediğimiz içtiğimiz bizim gezdiğimiz gördüğümüz işte buyrun…

0111.jpg012.jpg013.jpg

You may also like

Ayça Oğuş

4 Yorum

 1. Avatar Anne ve Bebisi dedi ki:

  Bi daha sabahın köründe aç aç blog dolaşmamalıyım:P İnsanın önüne ne çıkacağı belli olmuyor. Püstüklüyü açıyorum pasta, seni açıyorum kahvaltı:P Karnım guruldadı valla:)

  Ne güzel yerler görüp gezmişsiniz, ne güzel şeyler yemişsiniz:) Zaman zaman bende bi Türkiye’ye dönme hevesi kıpraşıyor, işte böyle küçük, güzel, tarihi ve sevimli mekanlara:(

  Neyse neyse ağlayacağım şimdi, konuyu çevirelim:)

  Bu baby carrier, kanguru galiba, kullanışlı mı? Bebeği içinde ne kadar zaman tutabiliyorsun? Bebiş orda rahat ediyor mu? Uyuyor mu?

 2. AyçA AyçA dedi ki:

  Esracığım açıkçası doktor bana sling olmaz kattiyen olmaz ı-ıhh ama kanguru(doğru söyledin) en fazla 15-20 dk dedi bende kullanıyorum İlk kullandığım Chicconun bir modelydi hiç rahat değildi bu Björn diye bir marka çok rahat etti erin içinde ama gerçekten yarım saatten fazla kullandıpğım zaman ertesi gün sırt ağrısından yürüyemiyorum yani bana zararı daha fazla.. o yüzden kısa süreli yürüyüşlerde kullanıyorum ama çok rahat ettim.Mesela bu köy bizim pusetin giremeyeceği şekilde arnavut kaldırımı sokaklara sahipti orada çok işe yaradı.Ağlama ağlama Memede Kaanı alır gelirsiniz bir gün buralara en kısa sürede inşallah.
  Asyacığım ya ben ne yapim kahvaltı edebilmem saat 10,30 ları buluyor inan.. 🙁 Cumalıkızık çok yakın deniz otobüsü 1,5 saate seni Mudanyaya ulaştırıyor oradan da yarım saatte köydesin gitmek istersemn yardımcı olurum..

 3. Avatar Elvan dedi ki:

  ya gercekten bu haksizlik. hamilelere yapilmaz bu kadari da. neyse boyle guzel , bol ve taze seyleri gorunce insanin gozu gonlu aciliyor 🙂 hic olmazsa gozumuz bayram etmis oldu.
  Bursa’da universite okudugum yillarda giderdik Cumalikizik’a. bayilirdim oraya. ozlem gidermis oldum sayende. 🙂
  bu arada kanguru icin en iyisi olarak bjorn u oneriyorlar. digerlerinde bebekler pek rahat etmiyorlarmis.

 4. AyçA AyçA dedi ki:

  :)) bebeğinle gidersin inşallah yine o zaman ..:) Benim Türkiyede en sevdiğim köylerden biri Cumalıkızık her sene 1 kere gitmezsem olmaz yerlerden biri ..
  Björn çok rahat bir kanguru ama daha önce dediğim gibi sırt ağrısı yapıyor özellikle bebk büyüdükçe..


Önceki yazıyı okuyun:
İlk Tatil _ilk Gün

Bir gün öncesi akşam üzeri: Yarın beni nereye götüreceklerini ve bunların bana ne yaptıracaklarını bilmek kestirmek mümkün değil en iyisi biraz...

Kapat