RSS not configured

jamie-oliver-yemek-devrimi_2

Başta çocuklara malzemeleri, yemeği anlatmak, yemek pişirmeye teşvik etmek için düzenlenen bu özel güne katılın, fotoğraflarınızla Instagram’da yarışarak Yemek Devrimi Günü’nü daha çok kişiyle paylaşın.

Jamie Oliver’ın düzenlediği, bu yıl 16 Mayıs’ta 74 ülke ve Türkiye’de gerçekleşen Yemek Devrimi Günü için bir instagram yarışması düzenleniyor.  Malzeme, yemek yapma, birlikte yeme, tarifleri paylaşma ile ilgili tüm fotoğraflara açık olan yarışma sonunda, Mutfak Sanatları Merkezi (MSA) ve Jamie’s Italian Türkiye’nin sürpriz armağanları kazananlara sunulacak.

Katılmak için 16 Mayıs günü akşamına kadar fotoğraflarınızı #FRD2014 ve #jamiesitaliantr hashtagleri ile instagramda paylaşın. Fotoğrafların başta çocukları olmak üzere yemek pişirmeye özendirmesi, yemek, malzeme, beslenme ile ilgili renkli, keyifli fotoğraflar olması şartları aranmaktadır. En çok beğenilen 5 fotoğraf çeşitli ödüller kazanacaktır. Kazananlar 1 hafta içinde JamiesItalianTR instagram hesabında duyurulacaktır.

Ödüller;

Birinciye MSA’dan 2 kişilik İtalyan Mutfağı Workshop’u, İkinciye Jamie’s Italian’dan  500 tl’lik  hediye çeki, 3.kişiye 300 TL’lik hediye çeki, 4.kişiye Jamie Oliver yemek kitaplarından 3’lü bir set , 5. Kişiye çocuk aktivesi davetiyesi hediye edilecektir.

FRD Promotional flyer_A4

 

 

1 Yorum

  1. Jamie Oliver’ın 16 Mayıs Yemek Devrimi Gününe Katılın – Pinik-Kuş | Ayça Oğuş Blog http://t.co/Or5VUJarF4