RSS not configured

sehrincocukhali-logo

Çocukla İstanbul’da neler yapabiliriz diyen annelere en yeni şehir rehberi :

www.sehrincocukhali.com

www.seyahatperest.com ‘un yazarı Özge A.Lokmanhekim, İstanbul’da yaşayan anneleri yeni bir şehir rehberi ile buluşturuyor.

“Şehrin Çocuk Hali, mutluluk garanti!” sloganıyla yola çıkan ve annelerin hayatını biraz olsun kolaylaştırmayı arzuladıklarını belirten deneyimli blogger, “Çocuğumla bugün ne yapsam?” sorusu her anne gibi benim de en önemli gündem maddelerimden, bu soruya en güzel şekilde cevap vermek, şehri çocuklarımızla birlikte keşfetmek için konularında deneyimli yani gezen, gören ve yazan bir ekiple bu siteyi tasarladık. Gün gün, saat saat çocuklar için nerede ne var hepsini bir araya topladığımız online rehberimizle, annelerin dışarı çıkmadan önce bakacakları ilk adres olmayı hedefliyoruz” diyor.

Şehrin en iyileri tek bir adreste

Şehrin en iyi pastacıları, parti organizasyoncuları, ekolojik ürünler satan dükkanları, çocukların koşup oynayabileceği park ve bahçeleri, en lezzetli pizzacıları, harika kitapçıları gibi aile boyu mutluluğa dair onlarca mekanı tek bir yerde sunan Şehrin Çocuk Hali, hem çocuklar hem de aileler için şehir hayatını daha renkli ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor. 

“Annelerin dışarı çıkmadan önce bakacakları ilk adres olmayı hedefliyoruz”

Şehir içinde atölyeler, sanat etkinlikleri, sahne sanatları , gösteriler, müzeler, kurslar vb. faaliyetleri içeren etkinlik takvimi

Çocukla gidip rahat edilecek restauranlar, kafeler ve menüleri hakkında genel yorumlar

Oyuncakçılar, kırtasiyeler, kitapçılar, ekolojik ürünler, organik pazarlar, ayakkabı ve kıyafet vb. giyim markaları

Doğum günleri ve etkinlikler için mekan, butik pastacı, fotoğrafçı önerileri,

Çocukla seyahat için en keyifli ipuçları, kişisel deneyimler ve önerileri sitede bulabilirsiniz.

 

İletişim için:

merhaba@sehrincocukhali.com

Özge A. Lokmanhekim Hakkında:

İstanbul’da doğdu. Evli ve bir çocuğu var. İlk yurtdışı seyahatini İngiltere’ye yaptığı 15 yaşından beri birçok ülke ve şehir gezdi. Gezdikçe yeni yerler kadar insanın kendini de keşfettiğine inananlardan olan Lokmanhekim, seyahat notlarını ve fotoğraflarını sadece arkadaşlarıyla değil herkesle paylaşmak için 2010′da www.seyahatperest.com adlı bloğu açarak orada yazmaya başladı. Forbes Türkiye ve Elele Dergilerinde gezi yazıları, World Wide Traveller’da İstanbul sokakları, Bebeğimle Elele Dergisi, Time Out ve Milliyet Cumartesi’de çocukla hayat üzerine yazılar yazıyor. Çok Gezenler Kulübü’nün de üyesi olan Özge Lokmanhekim 1,5 yaşındaki oğluyla seyahat etmeyi ve İstanbul’u birlikte keşfetmeyi çok seviyor. Sokaktan bulduğu Sofya ve Katya isminde iki kedisi var.

 

2 Yorum

  1. Şehrin Çocuk Hali – http://t.co/ENJLy4R0TW @sehrincocukhali