No public Twitter messages.

Tam bir sulu göz oldum .. sürekli ağlıyorum ki hatta bugün Alper Bey’e telefon edip ben neden bu kadar ağlıyorum gibi saçma bir soru sordum.Yani neden ağlıyorum diye bile ağlıyorum ..Belki de Alpay da yok onunda mı etkisi var acaba diyorum .. hiç bu kadar uzun konuşmadan ayrı kalmamıştık .. Hatta pazar günü ilk defa hareketini  hissettim çocuğumun elimin altında bütün gece ağladım yahu…ama Alpay’a gösteremediğim için ağladım .. yani aslında sebep aramıyorum o an aklıma olan her şey ağlamama neden olabiliyor. Tabii bu arada güzel şeylerde oluyor yani hareketini hissetmem bence çok güzel bir heyecandı bütün gece ağlayarak kutlamak manyaklık .. di mi ?? Sanırım aklım biraz Kaçkarın serin yaylalarında biraz Alpayda kaldı..
Turkcell iki dağ arası çekmiyo celocan :S
Sonra Şirin ve Annem ve bilimum Anne eşrafı çocuğuma isim taktı .. fark ettim ki bende artık O’ndan bahsederken “AÇEMA” diye bahsediyorum ..
Açema’nın birde ilk hediyeleri geldi .. Pelin ona Almanya’dan bir şapka ve spor ayakkabı getirmiş .. Ayakkabıların yanında 87 numara yazıyor.. şapkanında tepesinde kulak gibi bişileri var.. kedi kulağıda denebilir şeytan kulağıda..:)

papi11.JPG

Ve ben bütün bunlar olurken sadece ağlıyorum …Bugün 14. hafta bitti .. 3,5 aylık olduk artık ..

You may also like

Ayça Oğuş

2 Yorum

 1. Avatar tayman dedi ki:

  evet o günler benimleydin vede sürekli ağlıyordun
  sümüklüm benim bebekken bile bu kadar ağlamadın be!

 2. Avatar sumru dedi ki:

  Aycacigim, guzel annem,

  Sen bizim ilk bebegimizsin…
  Ilk torun da senden geliyor…
  Cooooooooook mutluyuz, bekliyoruz.
  Ikinizi de optum.


Önceki yazıyı okuyun:
Elmalı cup cake

1+1/3 sıvı yağ 3 su bardağı un 1 yemek kaşığı tarçın 1 çay kaşığı kabartma tozu 1 çay kaşığı 2...

Kapat