No public Twitter messages.

Bloglarda, forumlarda anneler yazdıkları yazılarda memnun kaldıkları, mutsuz oldukları ürünleri yazdılar, yazdık! 🙂 Şimdi İrem (SlingoMoM)ve Sena (Dorikus) iki girişimci arkadaşım bu işe bir el attılar ve hepsini tek çatı altında topladılar, anneler için yepyeni, hayat kolaylaştıran bir site kurdular: FİKİR DENK

Anne adayları ve annelerin, alacakları her ürünü titizlikle değerlendirdiklerini ve edindikleri bilgiler ve yorumlar ışığında alışverişe çıktıklarını göz önünde bulundurarak sitede kendi çocukları için kullandıkları ürünleri değerlendiriyor ve yoruma açıyorlar.

Siteyi kullananlar kolay kullanımı sayesinde çeşitli kategorilerdeki ürünlere hem göz atabiliyor, hem de kendi deneyimlerini paylaşma fırsatını buluyorlar. Ayrıca sitede incelenen ürünler “karşılaştır” butonu sayesinde aynı ekranda benzerleriyle kıyaslanabiliyor. Yeni çıkan ürünleri de inceleyip değerlendirecek olan site anne & bebek alışverişlerinde, satış yapan sitelerden bağımsız bir rehber olma niteliği ile de ayrılıyor.

Ebeveynler ihtiyaç duyacakları alışveriş listelerine ” Pratik Listeler” bölümünden bakabilir, “Fırsatlar bölümünde markaların ve ürünlerin son kampanyalarını, indirim haberlerini takip edebilirler. Ürünlerin yanı sıra “Hizmet Önerileri” köşesinde ise doğum fotoğrafçıları, butik pastacılar, kurslar, oyun grupları,aktivite önerileri gibi sayfalar dikkat çekiyor.

Web adresinin yanı sıra, Facebook, Twitter, Pinterest‘ten de takip edilebiliyor.

Sitede yayınlanacak bültenlere ve bilgi paylaşım amaçlı yazılara, yeni ürünlere abone olmak isterseniz  ana sayfada “Fikirdenk’e Abone Ol ” bölümüne e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz.

 

You may also like


Önceki yazıyı okuyun:
DryNites®’LA ÇOCUKLAR GÜLEREK UYANSIN

Huggies’in gece alt ıslatma problemi yaşayan çocuklar için ürettiği emici gece külodu DryNites® bir bilinçlendirme projesi başlattı. DryNites®, Türk Çocuk...

Kapat