No public Twitter messages.

Ben şimdi size çok özel bir arkadaşımın girişimci hikayesini anlatacağım. Bir zamanların cevval blog yazarı Kıvanç! Artık yazmıyor, yazsa hepimize pabucu tersten giydirir o ayrı! Ben onu hamileydi tanıdığımda, yazılarıyla tanıdım. Doğum yapacağı gün hiç beni bilmediğini tahmin etsem de elime hediyemi alıp doğum katına çıktım! Soy adını bilmediğim hatta adını bile bilmediğim için gerisin geri döndüm. Neye güveniyordum bulabilmek için hiç bilmiyorum , sadece doğum katına çıktım ve sordum ama hayat bizi bağlayacak ya .. denemeye devam etti. İlk kurduğum oyun grubuna katıldı! Bir şekilde birbirimizin hayatına girmiş olduk. O oyun grubundan bana kalan harika dostlarım oldu. Birbirimizin girişimlerinde çok ciddi destek verdik. Şimdi Kıvanç, bir çok girişimci anneden farklı olarak çocuk teması dışında bir iş kurdu bende ilgisini çeken olur diye sizlerle paylaşmak istiyorum. Yolun açık olsun arkadaşım!

Bir de bugün çıkan bir kampanyası var Grupanyada, siz de ilgisini çekecek arkadaşlarınızla paylaşırsanızneharika olur 🙂

En uygun maliyetlerle en yüksek standartta ofis her şirketin hedefidir. Officeport İstanbul; dünyada çok yaygınlaşmaya başlayan, Türkiye’de de son aylarda atağa kalkmış olan bir yeniliği; sanal ve hazır ofis sistemlerini , iş hayatındaki profesyonellerle buluşturuyor.Aylık 99 TL’den başlayan sanal ofis kiralarıyla iş dünyasında herkese, her keseye bir adres dönemi başlıyor!

Fotoğraf: Bilent Aydoğdu

Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın yanıbaşında, Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Blokları’nda ‘otel konforunda ofis hizmetleri sunma gayesiyle kurulan Officeport İstanbul, İFM ve CNR gibi bölgenin en önemli 2 fuar merkezine yürüme mesafesinde oluşuyla da önem kazanıyor.

Peki kimdir bu OfficePort, neler yapar:

Biz; Officeport İstanbul olarak ‘profesyonellere profesyonel ofis çözümleri ‘sağlama amacıyla çıktığımız yolda,  sanal ve hazır ofis sistemlerinde birçok seçenekle Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın yanıbaşında Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park’ta hizmet vermekteyiz.

Sanal ofislerimiz ile sürekli ofis ihtiyacı duymayan tüm şirket ve profesyonellere uygun çeşitli hizmet paketleri sunmaktayız.Sadece adres hizmeti alıp, kartvizitinize ve internet sitenize koyabileceğiniz Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park ‘ta bir ofis adresine sahip olabilir, ya da bu seçeneğe telefon hizmeti de ekler ve arandığında şirketinizin adıyla asistanımız tarafından cevaplanan şirketinize ait olacak bir telefon numarasını da kullanabilirsiniz.Gerektiğinde ofis veya toplantı odası kullanmak isterseniz, kartvizitinizde yer alan adreste; Officeport İstanbul’un modern ve şık ofisleri veya toplantı odasını saatlik veya günlük, indirimli olarak kiralayabilirsiniz.

Bu sistemde akıllı çözümlerle ofis maliyetleriniz tamamen düşecek; hatta asistan maliyetiniz bile yok olacaktır.Kısacası ofis ihtiyacınız oldukçakullandıkça ödeyeceğiniz bu sistemle, ofis giderlerini değil işinizi düşünebileceksiniz.

Hazır ofislerimiz ile elektrik,temizlik,asistan,ortak gider,ısıtma,aidat,internet,güvenlik,stopaj gibi ücretler olmadan , sadece tek bir fatura ile sözleşmenizi imzaladığınız an girip çalışabileceğiniz, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek donanımda, şık ofis seçenekleri sunmaktayız.1 kişilik ,2-3 kişilik ya da 4-5 kişilik ofis çeşitleri ile modern ve şık ofisiniz Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park’ta sizleri bekliyor.Ofislerimizi haftalık,aylık ya da yıllık kiralayabilir, hiçbir masraf düşünmeden sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Dilerseniz en son teknoloji ekipmanlarla donatılmış toplantı odamızda 10-12 kişiye kadar toplantılarınızı çay,kahve kurabiye ikramlarıyla hem konforlu hem de verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Officeport İstanbul’un deneyimli ve çözüm odaklı dinamik ekibi tarafından yürütülen Back Office Servisinden de yararlanabilir, uçak,otel,restoran rezervasyonları yaptırabilir, avukat,mali müşavir,bilişim danışmanı, tercüman gibi hizmetleri de Back Office’den isteyebilirsiniz.

Officeport İstanbul ekibi olarak tek gayemiz; otel konforunda ofis sistemleri yaratmaktır.Ofisiniz ve gereken tüm ihtiyaçları ile biz ilgilenirken, siz işinizde başarıları yakalayın isteriz.

Detaylı bilgi için ofisimizde bir kahve içmeye bekleriz!

Web sayfası

Facebook sayfası 

Fotoğraflar : Bilent Aydoğdu

You may also like

6 Yorum

 1. Kıvanç dedi ki:

  Canımsın Ayçacan…Beraber paylaştığımız her andan sonra, hep iyi ki doğurduk bu yavruları deme sebeplerimden canım Ayçacan! Ben kendimi toplayıp senin gibi şahane girişimlere girene kadar çocuğum büyüdü , bu sebeple artık çocuklarımız için bir girişime kalkıştım:) Gelecekleri için! Umarım parlak olacak gelecekleri için (bu ara etraf karanlık gibi gözükse de onlar parlatacak ileriyi biliyorum!)…
  Desteğini her zaman hissettiğim canım arkadaşım, bu yazının desteğinin değeri ölçülür boyuttan değil! Ne desem de boş aslında:)

  Ben okuyucularına her zaman gördüğü bildiği öğrendiği güzellikleri aktaran paylaşan Ayça Oğuş’a buradan Erin’i doğurduğu için ne iyi yaptın deyip hayatımda oluşuna teşekkür ederken, yine okuyucularına demek isterim ki ‘pi.web.tr den sizi duyduk’ diye çok kıymetli ofisimize müşteri olmak isterlerse Ayça Oğuş a özel bir hediyeleri her zaman baki olacaktır!

  Çalışan üreten herkese can ı gönülden kolaylıklar dilerim!
  Herkese sevgiler!

 2. armağan dedi ki:

  Crystalsdreams okuduğum ilk blogtur. Blog takip etmek kavramını hayatıma sokan ilk blog. Bu nedenle, yeri bende ayrıdır,aradan geçen 6 senenin sonunda kendisinden bu tür bir haber almak sevindirdi. Yeni işi hayırlı uğurlu olsun…başarılar…

 3. Havalandırma dedi ki:

  Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

 4. yazılarınızı takip ediyorum. Güzel bir paylaşım. teşekkürler.

 5. Çok güzel bir makale olmuş emeğinize sağlık

 6. Hazır Ofis dedi ki:

  Çok güzel makale olmuş elinize sağlık. Hazır ofis maliyet açısından çok önemli bir seçenektir.


Önceki yazıyı okuyun:
AYURVEDA III

Evett yazı dizisinin sonuna geldik . Birinci ve ikinci yazılardan sonra biraz da önerilerde bulunalım. Diyetisyen değilim, konunun uzmanı da...

Kapat