1

Elişi işleri devam

Yaz bitmek üzere ve ufaktan ev içinde vakit geçirmeye  alışma dönemine giriyoruz. Yaz başından beri o kadar özgürdük ki hep beraber, eve kapanmanın zor olabileceğini tahmin ediyordum. Misal bugün 3. gündür evdeyim bana bastılar! Yemek, ev topla, oyun oyna, yedir, uyumasın, işler biriksin v.s v.s.. Günde 1 saat parka gitmek tüm günü tüm yaz sokakta denizde geöçiren 3,5 yaş bebesini keser mi ? kesmez. Kesilmeyen bu bebenin enerjisi anneyi ne eder ?? Akşamına salonun en sert yoga dersine yollanır.

Hal böyle olunca tekrar odamıza ve en sevdiğimiz el işlerimize döndük.

Bugün bir yunus ya da belki deniz atı // tam çözemedim çünkü annem bunları televizyonda seyredip bir kenara not alıyor. İlgilenenler için Luli TV de /dsmart’ta yayınlanıyor/ bir abla var ve elleriyle harikalar yaratıyor. Ben de bu notlardan kopya çekiyorum. // bir sümüklü böcek ve geçen sene yılbaşında keserek yaptığımız geyiği yaptık.

Fotoğraflardan önce daha öncekileri merak edenler için:
Çeşitli el işleri şurada
Balık eller şurada
Güneş şurada

Paylaş :=)

Comment(1)

  1. Yanıtla
    Ozgeee :

    Oooof of! Bizimki sadece 12,5 aylık, 1 haftaya yazlıktan dönüyoruz. Bu kadar yorucu hareket, deniz, güneş, kum, bol kucak bitecek. Neler olacak, nasıl alışacağız? Bahçeli ev isteeeruuuz!

Yorum bırak