No public Twitter messages.

Sevgili Nur ve Başak tarafından hazırlanıp sunulan  94.9 Açık Radyo’da yayınlanan Doğum Günü isimli programa 17 Aralık’ta konuk oldum.

Yayın canlı olmadığı için şanslıydım 😉 benim için ilk radyo deneyimi oldu.
Hem çok eğlendik hem de güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

Dinlemek için tık tık

You may also like

9 Yorum

 1. sumeyye dedi ki:

  dinledim ve cok tatlı 🙂

 2. askin dedi ki:

  Aycaciiiim, coook hos bi söylesi olmus:)) bende anca dinleyebildim. cok cok akici, verimli ve dolu dolu bir söylesi olmus üstelik de civil civil! Eh seninle yapmislar sölesiyi nassi olabilir di ki? 😉 tesekkürler paylastigin icin.

 3. Seren dedi ki:

  Ayca’cigim cok guzel bir program olmus!

 4. hilal dedi ki:

  Ayça, şimdi dinledim. Ne güzel bir hayat kurmuşsunuz hayret ettim. Hem doğaya beraberce açılmak, hem oyun grubu. Müthiş gerçekten. Tebrik ediyorum. Oyun grubu çok güzel bir proje. Çok güzel bir fikir. Annelik insanı daha üretken yapıyor galiba. Senden çok fikir alacağım sanırım ileride. Bu arada hakikaten zen anneymişsin 🙂

 5. Derya dedi ki:

  Ben 3 yıldır blogunuzu okuyorum ama hiç yorumda bulunmamıştım. Sesinizi duyunca heyecanlandım ve cesaretimi toplayıp bunu yazmak istedim. 3 yıl önce ben bekar bir insandım bu 3 yıl içinde evlendim bi bebeğim oldu. Oğlumu beslerken, oynatırken hep bulunduğu ayda Ayça da Erin ile ne yapmıştı diye geriye dönüp dönüp okudum. Bana kılavuz oldunuz.

  Siz gerçekten iyisiniz, süpersiniz.

 6. özlem dedi ki:

  cok tatliydi 🙂 tebrikler..

 7. ikizbebek dedi ki:

  dinlerken çok mutlu oldum,hepimize ilham veren bir annesin.

 8. esra dedi ki:

  helal olsun bunuda yaptın… atom karınca gibisin..

 9. AyçA dedi ki:

  Bu ara biraz yoğun olmakla beraber yorumlarınızı onaylarken okuyor ancak hemen cevap yazamıyorum .. hepinize teşekkürler :=)
  Hilal ben demiştim sana zenim diye :=))
  Derya bizi bir kılavuz olarak alman ne büyük bir mutluluk.. çok teşekkürler. güle güle büyüt oğlunu

  ben sadece bir kere dinleyebildim programı dinledikçe söylediklerimde bu kusur bulmayayaım diye :=)) umarım keyifle dinlediniz..

  çok sevgiler


Önceki yazıyı okuyun:
SOBE:: sunshine award

Esra'nın evinde bir çiçek beni bekliyordu.. ben de heyecanla aldım.. severim çiçekleri.. dalında dursalar ya da böyle sanal verilseler çok...

Kapat