9

Açık Radyo 94.9

Yorumlar (9)

 1. Yanıtla
  sumeyye :

  dinledim ve cok tatlı 🙂

 2. Yanıtla
  askin :

  Aycaciiiim, coook hos bi söylesi olmus:)) bende anca dinleyebildim. cok cok akici, verimli ve dolu dolu bir söylesi olmus üstelik de civil civil! Eh seninle yapmislar sölesiyi nassi olabilir di ki? 😉 tesekkürler paylastigin icin.

 3. Yanıtla
  Seren :

  Ayca’cigim cok guzel bir program olmus!

 4. Yanıtla
  hilal :

  Ayça, şimdi dinledim. Ne güzel bir hayat kurmuşsunuz hayret ettim. Hem doğaya beraberce açılmak, hem oyun grubu. Müthiş gerçekten. Tebrik ediyorum. Oyun grubu çok güzel bir proje. Çok güzel bir fikir. Annelik insanı daha üretken yapıyor galiba. Senden çok fikir alacağım sanırım ileride. Bu arada hakikaten zen anneymişsin 🙂

 5. Yanıtla
  Derya :

  Ben 3 yıldır blogunuzu okuyorum ama hiç yorumda bulunmamıştım. Sesinizi duyunca heyecanlandım ve cesaretimi toplayıp bunu yazmak istedim. 3 yıl önce ben bekar bir insandım bu 3 yıl içinde evlendim bi bebeğim oldu. Oğlumu beslerken, oynatırken hep bulunduğu ayda Ayça da Erin ile ne yapmıştı diye geriye dönüp dönüp okudum. Bana kılavuz oldunuz.

  Siz gerçekten iyisiniz, süpersiniz.

 6. Yanıtla
  özlem :

  cok tatliydi 🙂 tebrikler..

 7. Yanıtla
  ikizbebek :

  dinlerken çok mutlu oldum,hepimize ilham veren bir annesin.

 8. Yanıtla
  esra :

  helal olsun bunuda yaptın… atom karınca gibisin..

 9. Yanıtla
  AyçA :

  Bu ara biraz yoğun olmakla beraber yorumlarınızı onaylarken okuyor ancak hemen cevap yazamıyorum .. hepinize teşekkürler :=)
  Hilal ben demiştim sana zenim diye :=))
  Derya bizi bir kılavuz olarak alman ne büyük bir mutluluk.. çok teşekkürler. güle güle büyüt oğlunu

  ben sadece bir kere dinleyebildim programı dinledikçe söylediklerimde bu kusur bulmayayaım diye :=)) umarım keyifle dinlediniz..

  çok sevgiler

Yorum bırak