2

22.hafta bitti

Bugün artık 23.cü haftamıza başladık.Yazılanlara göre artık beni duyuyor hatta dinliyormuşsun ama sen beni sanırım bir süredir duyuyordun:)
bir de hareketlerini daha çok hissedecekmişim sanki içimde 5 kollu bir ahtopot var gibi aynı anda her tarafı tekmelemeyi yumruk ya da dirseklemeyi ya da bilmiyorum kafa atmayı nasıl becerebiliyorsun ?? yakında bu kadar rahat hareket edemeyeceksin ama bu seferde benim canımı acıtacaksın galiba.. ve ben sanırım sen doğduktan sonra en çok karnımdaki bu hareketleri özleyeceğim ama annem dedi ki .. özlenecek o kadar çok şey oluyormuş ki zaman ilerledikçe….)
Son olarak sende benimle beraber şişiyorsun be çocuk…. hani sen şişsen ben az şişsem?? sen oldun 550 gr civarında ben 69 kiloooo off offf….:)

Paylaş :=)

Yorumlar (2)

 1. Yanıtla
  tayman anane :

  şimdi şu duruma ne demeli….tabiiki şişeceksiniz,şişmeden bu işler olmuyor,oran farklı şişme konusunda.şimdi bu şişme sende fazla oşimene diluyor,bebekte az oluyor bilmem anlatabildimmi?….şişmene dikat edeceksin bilmem belki az yemekle bu işi çözer vede az şişersinbalonmusun ki şişiyosun bakbebeğim ananen böle normal biri deil
  abuk subuk konuşur aldırma sen ona öptüm seni bebeğim…

 2. Yanıtla
  KABAHAT KIMDE? :

  KABAHAT SISENDE MI YOKSA SISIRENDE MI? DET IZ DI KUESCIN!
  (VILYAM SEKISPIR)

Yorum bırak