3

18.gün

Bugün akşam babişkonun ellerini takip ettim ve babişkonun ıslığını dikkatle dinledim. Bu ıslığı öğrenip annemi babişko ile ileride deli etmeyi planlıyorum 🙂
Birde bilen bilir babam teknolojik insan.Bu akşam elince bir kayıt cihazı geldi eve. Ben emiyorum ama burnumun dibinde simsiyah bir mikrofon..hay allaam sabır daha neler gelecek bu evde başımıza bilmiyorum.Birde yatağıma bir kamera yerleştirdiler. Bilgisayarda televizyonda her yerde beni izliyorlar. Biri beni gözetliyor canımmm..

18 gün sesleri

Paylaş :=)

Yorumlar (3)

 1. Yanıtla
  Alpay :

  Şimdi tabii herkes her dili bilemez. Sesleri size kıyak olsun diye çevireyim.
  “bana bakın moralim bozuk. Uyuduk o kadar ama uyudukça daha beter uyuşuyor insan. Acıktım sanıyorum ama acıkmamışta olabilirim. Kararsızım yani. Ama siz genede bana meme verin bi. Sonrasına bakarız. Olmadı koşarız. Olmadı sıçarız. Olmadı şaşarız. Olmadı uyuruz. Hala olmadıysa meme emer uyuruz. Mıy mıy ederiz bir prekazi gibi ters ayak haraketleri ile kalmak istiyorum gibi görüntü veririm ama kakınca da hemen uyurum.

  Bu perdeye benzeyen şey ne

  ay bu adam beni öpünce derim kımış kımış oluyor

  ay içim mi geçiyor nedir.”

 2. Yanıtla
  elif :

  kıyamam ya..hıçkırık tutmuş ona sinirleniyor sanırım..hınk hınk diye..sonra geçti sanıyor tekrar…bence bebişin gazı da var ve karnı da acıkmış..canım ya maşallah kırkbir kere..süt hıçkırık yapıyor sanırım..annem bebeklere bir çay kaşığının yarısı kadar has limon suyunun içirilmesinin iyi geleceğini söylerdi..belki doğrudur..allah analı babalı büyütmek nasip etsin kuzucuğunuzu..

 3. Yanıtla
  AyçA :

  Artık limon verilmiyor. Hıçkırık tuttuğu zaman hoppaaa emzirmeye hemen geçiyor 🙂

Yorum bırak