No public Twitter messages.

Bugün akşam babişkonun ellerini takip ettim ve babişkonun ıslığını dikkatle dinledim. Bu ıslığı öğrenip annemi babişko ile ileride deli etmeyi planlıyorum 🙂
Birde bilen bilir babam teknolojik insan.Bu akşam elince bir kayıt cihazı geldi eve. Ben emiyorum ama burnumun dibinde simsiyah bir mikrofon..hay allaam sabır daha neler gelecek bu evde başımıza bilmiyorum.Birde yatağıma bir kamera yerleştirdiler. Bilgisayarda televizyonda her yerde beni izliyorlar. Biri beni gözetliyor canımmm..

18 gün sesleri

You may also like

Ayça Oğuş

3 Yorum

 1. Avatar Alpay dedi ki:

  Şimdi tabii herkes her dili bilemez. Sesleri size kıyak olsun diye çevireyim.
  “bana bakın moralim bozuk. Uyuduk o kadar ama uyudukça daha beter uyuşuyor insan. Acıktım sanıyorum ama acıkmamışta olabilirim. Kararsızım yani. Ama siz genede bana meme verin bi. Sonrasına bakarız. Olmadı koşarız. Olmadı sıçarız. Olmadı şaşarız. Olmadı uyuruz. Hala olmadıysa meme emer uyuruz. Mıy mıy ederiz bir prekazi gibi ters ayak haraketleri ile kalmak istiyorum gibi görüntü veririm ama kakınca da hemen uyurum.

  Bu perdeye benzeyen şey ne

  ay bu adam beni öpünce derim kımış kımış oluyor

  ay içim mi geçiyor nedir.”

 2. Avatar elif dedi ki:

  kıyamam ya..hıçkırık tutmuş ona sinirleniyor sanırım..hınk hınk diye..sonra geçti sanıyor tekrar…bence bebişin gazı da var ve karnı da acıkmış..canım ya maşallah kırkbir kere..süt hıçkırık yapıyor sanırım..annem bebeklere bir çay kaşığının yarısı kadar has limon suyunun içirilmesinin iyi geleceğini söylerdi..belki doğrudur..allah analı babalı büyütmek nasip etsin kuzucuğunuzu..

 3. AyçA AyçA dedi ki:

  Artık limon verilmiyor. Hıçkırık tuttuğu zaman hoppaaa emzirmeye hemen geçiyor 🙂


Önceki yazıyı okuyun:
Hazır aklımdayken

15 günlük anne tazesinden birkaç tecrübe aksın istedim belki birileri kullanır diye. - İlk hafta yalnız kalmayın mümkünse 2. haftada...

Kapat