No public Twitter messages.

25. haftamıza girdik.Artık daha sıkı vuruyorsun karnıma ve ben bundan accaaaiip keyif alıyorum, hatta hiç uyumasan hep hareket etsen gibi bencilce bir duygum bile var.
Bu hafta grip oldum, Çarşamba günü apar topar eve döndüm,tüm kemiklerim etlerim, başım ve boğazım ağrıyordu ilaç da kullanamadığım için 2 gündür evde yatıyorum. Aldığım vitaminler ve senin sayende galiba bunu 2 günde yendim ama ateşim çıkarsa diye çok endişelendim çünkü o zaman antibiyotik kullanacağımızı söyledi doktorum.Şimdi iyiyim : )
Geçen hafta seninle aslında bir kısım iyice tanıştık biliyor musun? Şimdilik ilk fotoğrafını buraya koymayacağım ama doğum sonrası ilk fotoğrafının yanına koyacağım bakalım kime benzediğin tahminlerimiz doğru mu ? Ben diyorum ki alnın/burnun aynı baban olabilir ama yanakların ve çenen bana benziyooooooo : )
İşe giderken sanki benimle gelmiyormuşsun gibi fotoğrafını öpüp hoşçakal diyen, akşam oldu mu içeri girer girmez seni elime alıp öpen bu şapşal ben miyim diyorum .. gülüyorum 🙂 üstelik sehpanın üstüne mumlara yasladım seni ki yattığım yerden sürekli bakabileyim diye.. öyle tatlısın ki ..:) sanki gülümsüyorsun bir de.. alıp içime sokasım geliyor diyeceğim zaten oradasın .. dışarı çıktığında galiba gerçekten yine içime sokasım gelecek seni ..bu cümle sanırım artık anlam kazanıyor bu hayatta.

You may also like


Önceki yazıyı okuyun:
Doğum Kayıt İşlemleri

1587 sayılı Nüfus Kanununun 74.maddesi uyarınca, Türk vatandaşlarının doğan çocuklarını 30 gün içerisinde kayıtlı bulundukları nüfus müdürlüklerine bildirmeleri gerekmektedir. Bu...

Kapat