3

25H4G

26.hafta bitiyor.. bu haftadan sonra 3. trimestre giriyorum yavaş yavaş rahat ve keyifli günler sona eriyor sanki gittikçe şişiyorum ve geceleri uyumak daha da zorlaşıyor. Rezene ve anasonu dayayınca aslında nasıl uyuduğumu pek fark etmiyorum ama:)
Bu hafta kontrolümüz vardı.. tam 936 gr olmuş dedim ki pek tombik galiba bu çocuk,Alper Bey dedi ki biz buna gürbüz diyoruz:) Ayrıca şeker ölçümüm yapıldı ve hamileliğimin başından beri bana kabus olan konu sona erdi!! Şekerim normal!!

Artık alışverişlerimizi yapmaya başladık. Bu hafta sonu gittik (Alpay, Ben ve Anane olaraktan) odamız için yatak,şifoniyer vs aldık,önlükler banyo küveti. Çok eğlenceli bir alışveriş oldu daha alınacak çok şey var gibi şimdilik sadece listesini hazırlıyorum,çok gözümde büyüse de sanırım hemen halledilecek şeyler bunlar. Sadece keyfini çıkartmaya çalışıyorum.Pazar günüde hava çok güzeldi, Aralık ayı olmasına rağmen bir polarla dolaşılacak kadar sıcaktı.Belgrad ormanında oksijenden zehirlenene kadar kaldıktan sonra eve döndük artık yavaş yavaş tatil moduna girmeye başladım, bir an önce eve çıkıp hamileliğimin keyfini çıkartmak istiyorum. 

Paylaş :=)

Yorumlar (3)

 1. Yanıtla
  Alpay :

  durumda seçicilik.
  Yeni ayakkabı alırsın sonrasında da herkesin ayakkabısı dikkatini çeker ya.

  İkea da hafta sonu be hep doğum yapmış yada yapacak insanlara, çocuk reyonunda alışveriş yapanları gözlemledim. Neleri kovaladıkların, nasıl birileri olduklarını, nasıl bir eğitim verebileceklerini, muhtemel oğlumun gelecek zaman arkadaşlarını görmeye çalışır buldum kendimi. Yuhh dedim Yıkanma küvetini taşırken anlamaya çalıştım kullanacağı eşyaların mantığını.
  Bende bu duruma alışmaya başladım galiba.
  Çocuk meselesi hayat kaygısı yanında idare edilecek birşey değil. Çok sağlıklı ve farkında olmak lazım.
  Ama bazen çokta kasmamak lazım.
  hayalerini de devam ettirmek lazım. Hayalleri olmayan bir anne-baba olmak istemem
  ne isterim
  sağlıklı olsun isterim
  yemek isterim
  ısırmak isterim

 2. Yanıtla
  tayman tursin :

  duruma dikkat!babaların babası oğlusuna gönderme mi yapmış?küveti eline alınca aklın başına geldi galiba
  dört gözle ısırmayı bekliyoruz aman sakın bana çok ısırdın deme karışmam ha….ısırıcamda öpecemde haberiniz ola…

 3. Yanıtla
  tayman tursin :

  ay bide ormandaki resim harika gaffur pozu vermişsin ondan sonaki fotoda harika göbiş meydanda .fevkkaladenin fevkinde bir poz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum bırak