4

33+5

34.hafta bitiyor.. çok az kalmaya başladı gittikçe sonuna yaklaşıyorum ve gittikçe geriliyorum ve sanırım bu gerginlik bende uyuma isteğini arttırıyor. Sanki sürekli uyusam uyurken doğarmış gibi bir his geliyor. Dışarıda Ocak bitmiş olmasına ve hava durumu bas bas kar demesine rağmen Nisana inat bir bahar havası var, muhtemelen soğuktur evden kafamı dışarı 1 haftadır – hastalandığımdan beri – çıkartmıyorum, çıkartmadıkça yayılasım geliyor. Bugün silkinip kendime gelmem lazım. Soğukta olsa güneş var, yürümeye yürümeye şişecek eller ayaklar. Göbek zaten ağzımda.. 🙂

Göbek demişken bugün burada dün akşam Alpay’ın oğluya ilk kadeh kaldırmasını fotoğrafladık. Duyan tabii Alpayı alkolik zannedebilir ama değil tabii.. Kendine bir kadeh rakı koydu masaya oturdu ve bir baktım ki “şerefe” diye kadeh kaldırdığı ben değil göbeğim!!!!
Zaten artık herkes önce göbeğime bakıyor sonra suratıma.. ve sanırım bu kudurcan doğunca önce ona merhaba denilecek arada bende hatırlanırım diye ümid ediyorum.. alışsam artık buna fena olmayacak. Şimdi bilgisayarın karşısından kalkıp kendime gelip dışarı çıkmak için hazırlanacağım.Evde kalmam gereken günler yakın ne de olsa biraz dolaşmakta fayda var hazır fırsat varken..

Paylaş :=)

Yorumlar (4)

 1. Yanıtla
  Pratik Anne :

  Maasallah hersey yolunda gidiyor. Yazdiginiz gibi 8 aylik ilgi ve sefkatten sonra bunun dogum ile bicak gibi kesilip tamamen aksi istikamete yogunlasacagina hazirlikli olmak lazim. (baba da dahil) Bir de gobishinizi ozleyebilirsiniz. 😉 Allah saglikla tamamina ermesini nasip etsin. (Allahim, evlilik ve hamilelikte ne laflar ogreniyor insan)

 2. Yanıtla
  aycao :

  aaa.. çok şaşırdım ve sevindim .. siteye nasıl ulaştığınızıda merak ettim.
  Çok teşekkürler vakit ayırdığınız için.. ve evet insan çok şey öğreniyor :)))))))amin diyelim.. hayırlısı olsun 😛

 3. Yanıtla
  Pratik Anne :

  Sayfalarinizdaki linklerden benim bloga gelen tiklardan sonra blogunuzu takip etmeye basladim. Allah nazardan saklasin. Mutlu hamishler gorunce ben de mutlu oluyorum.

 4. Yanıtla
  aycao :

  🙂 süper..çok sevindim ..
  Amin diyelim…son zamanlar gelmeye başladı hala mutluyum ama heyecan artıyor .. böyledestekler insanı daha güçlü yapıyor galiba.. teşekkür ederim..

Yorum bırak