6

BÖööÖ!! Blog Ödülleri

Azimle taşı delermiş ya insan ..

bu sene yine katıldım..

evet bilgi paylaşmaktır zaten bunu için bu blog 4 senedir var :=)) sizlerle var..

Ve yine sizler bana destek olursanız belki bu keyfi de yine burada yazarak paylaşırız..

Kısa bir kayıtttan sonra oy verebilirsiniz.

Uğraşınız için şimdiden teşekkürler 😉

Yorumlar (6)

 1. Cevapla
  sumeyye :

  hadı hayırlısı 🙂

 2. Cevapla
  Ezgi Şen :

  Sevgili Ayça ve Erin, sizleri uzun zamandır takip ediyorum, yeri geliyor beni gülümsetiyor yeri geliyor deyim yerindeyse 2 yaşındaki oğlumun ön provasını sizlerle yapıyorum.Şİmdiye kadar pek çok deneyiminizden istifade ettim.Ateş konusundaki yazınız çocuklar için tatlı önerilerinizi hep deneyimledik.En önemliside ne biliyormusunuz farklısınız.Çünkü gerçekten çocuk gelişimine yaklaşımınız başka ve benimkilerle örtüşüyor.Bu yüzden bu formu doldurarak bu sevgi dolu anneye ufakta olsa bir teşvik olsun istedim.Ankara’dan sevgiler.Sağlıcakla kalın.

  • Cevapla
   AyçA :

   @Sümeyye amin :=)
   @Ezgi.. ben teşekkür ederim esas :=) Oy falan bahane bunları paylaşabilmek şahane gibi klişe bir laf edeceğim ama içten ama samimi edeceğim.. benim en büyük ödülümdür gülen yüzler diye ikinci bir klişeyi giriyorum saza ancak yine samimi yine içten olarak..

 3. Cevapla
  ezgi :

  Sevgili Ayça, yazılarınızı uzun zamandır takip ediyorum.Bu site sadece bir günlük değil, gerçekten oldukça faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz bizlerle.2 yaşındaki oğlumun deyim yerindeyse ön provasını sizinle birlikte yaşıyoruz.Çocuk yetiştirme tarzınız benimki ile oldukça uyuşunca sık kullanılanlar listemdeki yerinizi hemen almış oldunuz.Dolayısıyla ben kendi adıma şimdi ufak bir teşekkür adına bu formu doldurup oyumu kullanmış oldum.Bu faydalı bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşan sevgi dolu bir anne ve oğluna Ankara’dan selam ve sevgiler, sağlıcakla kalın.

 4. Cevapla
  Gökşen :

  Ayça’cım umarım bu sene sizin olur BÖ :)Ben bu sene de unuttum kayıt olmayı :((

  • Cevapla
   AyçA :

   Gökşencim olmaz biliyorum:=O inatla neden katılıyorum onu bilmiyorum :=) hehehe
   Bu sene senin yoğun senen ondandır :=))

Yorum bırak