4

Çok sıcak..

Yine dayanılmaz olmaya başladı günler ya da ben bugün öğle sıcağında sokaklardaydım o bakımdan hala vücut ısım düşmedi.Tüm hamile olanlara özellike son günlerinde olanlara kolay gele .. zor iş ..
Bugün Erin’i ilk defa babasıyla babasının ofisinde başbaşa bıraktım ve doktora gittim. Son derece başarılı bir operasyon oldu zaten öğle uykusu saatine bir randevu almıştım miniğimi uyuttum ofiste koltuğun üzerinde bıraktım geldiğimde yeni uyanmıştı. Hamileyken çıkan tiroid sorunumun takibi gerektiği için hastaneye gittim ve inanamadım: hastane baştan aşağıya değişmiş ve son derece şık ve güzel ve ferah ve yaşanılası on kat artmış bir mekan haline dönüşmüş.Hani hastanenin güzeli mi olur;oluyormuş vallaha.. içim açıldı bugün.Neyse kontrollerde birşey yok, yarım tahlil sonucu alınacak pazartesi günüde bir ultrason çekilecek ama ömür boyu galiba bu tiroid için ilaç kullanmaya mahkum edildim :(.. Doktordan çıkınca köşedeki en sevdiğim minik büfede dilli kaşarlı tost yiyip limonatamı yudumlayarak Nişantaşı sokaklarında uzun süreden sonra ilk defa tek başıma dolandım ve kitapçıya girip Açalya’nın sabah blogunda okuduğum kitabı hemen edindim sadece kitap edinmeyip sallana sallana D&R da gezindim dergi baktım kitap açtım okudum ikide bebek dergisi alıp Burger King 0,9 krşluk dondurmamı yalaya yalaya ofisin yolunu tuttum.. Gittiğimde Erin yeni uyanmış mırmırlanıyordu.Hemen besleyip o sıcakta evin yolunu tuttum.
Şimdi Erin daha yeni uyudu, Kaan dayı bu akşam bizde Alpayla balkonda rakılıyorlar bende iki kelime içimi dökeyim istedim, malzeme birikti lakin. Aslında tüm suçlu serverın değişimi..

Eylemden ayrılınca yine eve arabayla dönme lüksü için Alpayın ofisinde apartmanın altında aç kediler gibi dikildik.Alpay biraz işim var dediği için bende arabaya girip yerleşmeyi uygun gördüm ve nanana naaa .. Erin’in bir ilkine daha şahit oldum: Oto koltuğunun üzerindeki oyuncaklara uzanarak tutmaya çalışıyor!! Uzanmaya bayağı zamanadır çalışıyordu ama bu sefer gerçekten iki kolunuda uzatarak tam omuzdan sağa sola oyuncaklarını tuttu, tuttukça eğlendi.. inanılmaz komikti..şimdi en büyük eğlence iki gündür bir yerlere uzanmak….

uzanma.jpg

Onun dışında çok kalender bir oğlum var boşuna aldık o oyuncakları ( bir sonraki postta oyuncak tanıtımı olacak bu arada inşallah 🙂 ) yastık ve kumaşları suratına kapatmak suretiyle daha çok eğleniyor benim oğlum!!!

yastik.jpg

Dip Not: Bu yazıyı yayınladığım bugün sanki bana inat postun başlığına inat hava serinledi 🙂 İnat olsun benim olsun serinlesin , tercih etmeyeceğim diyemem… Ama bugün evdeyiz ama bugün evdeyiz diye mi ne en alt komşu boya badana işinde ve sanki evi ben boyatıyormuşum gibi tüm evim boya kokuyor .. 🙁 En iyisi serin havadan faydalanıp sokaklara dökülmek yine.

Yorumlar (4)

 1. Cevapla
  AyçA :

  Öpmem mii..
  Önümüzdeki hafta da bir gün sen öpersin artık ..
  :))

 2. Cevapla
  Elif TEPE :

  ben ciddiyim arkadaşlar,
  bi gün toplanalım!!!

 3. Cevapla
  gülay :

  Çoooook teşekkür ederim, renk kattınız geceme 🙂

  Mucccxxx

 4. Cevapla
  AyçA :

  Elif ben varım.. İstanbulda kimler var ?? Toplanalım ama hamileler doğurmadan :)))
  Rica ederiz Gülaycım .. iyi tatiller size..

%d blogcu bunu beğendi: