Henüz yorum yapılmamış

Cumartesi konuşması

Baktım sabah yataktan yine fok balığı gibi kalkıyorum, S1 fıtığı biraz zorluyor kas gevşetici almak yerine uçtum geldim doktoruma. İki ozon iğnesi ile açılacak belim.
O değil mesele. Mesele ev konforunda ve sıcaklığında seni karşılayan bir klinik ve hekim iyileşme için atılan ilk büyük adım.
Buraya girdiğim ilk andan beri aynı şeyi söylüyorum ve sabahtan beri burada beklerken bunu konuşuyoruz:
Sosyal bağlar iyileştirir.
Oksitosin candır.
Şimdi eskiden o ne yaaa dediğim kadınlar kulübü kavramına saygı duyuyorum. Kız kardeşlik müessessi değil ona inancım bitti. Kadınlar kulübü bağı başka bir konu. Ha yurt mu birbirine? Kız kardeş ayağı yoksa yurt olabilir varsa işte kurtlar devrede. 45 yaşı bitirmiş olduğum bu sene gözlerim kalbim aklım iyice açıldı.

İşte bir #cumartesi sabahı canım doktorum @dr.fundakirtaytutunculer koltuğunda beklerken döküldü ortaya kelimeler. Ya yüzerken ya bu klinikte uzanırken düşünceler uçuyor kafamda.
.
Bu hafta sonu oğlanı İzmir’e kocamı #bozcaada ya yolcu ettim. Adaya gidip azıcık güllerime lavantalarima mercanköşküme biberiyelerime zeytine kayısıya bademe üzüme dokunayım istedim hayat bama evde uzan bakalımı uygun gördü. Haftaya kısmet diyelim.

Paylaş :=)

Yorum bırak