4

SOBE: Dışarı çıkarken yanıma neler alırım

Elif beni sobeledin.. yahu daha tatil yazımı yazamadım…:) tamam hızlıca ebeee diyorum ve konuya giriyorum..
Dışarıya çıkarken neler alıyoruz yanımıza??
Öncelikle Erin’i  ve kendimi.. ( çok esprili gördüm kendimi ..:D )
Sonralıkla yıllardır sırtımdan düşemeyen sırt çantamı.. içerisinde neler var??:
Bir alt değiştirme kiti: Canbebe alt değiştirme bezi temizleme mendilleri pişik kremimiz ve bezlerimiz – en az 4 tane ne kadar sokakta kalacağımız ve ne olacağımız belli mi olur ? 🙂 –
Yedek kıyafetler : İnce bir mont bir şampa iki body bir alt bir üst katman giyecek 2 çorap ve şimdilerde bir de önlük.. bu önlüğe bağlı olarak bazen küçük bir kapta yoğurt ya da meyva püresi ve kaşığımız oluyor.. henüz daha tam olarak katı gıda başlamadığı için bunlar her zaman olmuyor..
Biberon ve suyu, yedek emzik, havanın durumuna göre kalın ya da ince pazen örtüler, puset cibinliği,tülbentler veee oyuncaklarımız.. her seferinde iki değişik oyuncak..
Benim kartlarım anahtarlarım cep telefonum ve kimliklerim..su şişem – 1 ltlik.. biraz ağır ama onsuz çıkmam abiii-vee fotoğraf makinem…bunların hepsi 18ltlik bir küçük sırt çantasına sığıyor efenim….soran olursa diye önceden şeeettimm
Bu kadarrrrr.. bende sobeledim:
Elif
Esra
Sabahnur

Yorumlar (4)

 1. Cevapla
  Kuaybe :

  Aaa, dönmüşsünüz Ayça, hoşgeldiniz – de ben biraz geç kalmışım :))

  Çanta içeriklerimiz hemen hemen aynı ama seninkini taşımak daha kolay.. Sırt çantası kullanmıyorum ben, tüm bunları sığdırabileceğim şık bir çanta bulmak için ne kadar dolaşmıştım..

 2. Cevapla
  Senem :

  merhaba :)))

  hoşgeldiniz…çadır resimleriniz çoook güzel…erinciğime cok kayışmış kampçılık :))) fotografların devamını bekliyoruzzzzz…hadi ayça elini cabuk tut :)))

  sevgiler,

 3. Cevapla
  AyçA :

  Kuaybe evet geldik :)) ben omuz çantası hiç kullanamadım sevemedim işe giderken bile zorla kullandım.. sırt çantasıyla hep çok rahat ettim ve hayatımın her döneminde sırtıma çanta yükleyecek birşeylerim oldu :)).
  Senem yazdım işte :)))hoşbulduk..teşekkürler..

 4. Cevapla
  sabahnur :

  aa 🙂 sobelenmisiz. yazayım canım ben de 🙂

Yorum bırak