7

El işi..

Sonunda bende bir şeyler yapmaya başladım!! maalesef el becerilerim annem kadar değil ama idare ediyor işte.. “good things for kids”diye bir dergi aldım kendime ve evdeki malzemeler ile Erin’e oyuncaklar yapma konusunda çalışmalara başladım..

İlk olarak bir gece Beyoğlundan hatta Tünelden sadece bira/patates hatta başbaşa bir bira/patates keyfi/kaçamağı yaptığımız bir gece eve kadar taşıdığımız ( neredeyse tüm yolu yürüyerek) dükkanını kapatmış bir ayakkabıcının önünden kağıt toplayıcılardan daha atak bir şekilde topladığımız iki koca torba dolusu kutuları kumaş kapamakla işe başladım.. ki ortada duran ıvır zıvır küçük oyuncaklar kutuların içine sığışsınlar diye..bir yorgun anne gecesinde bu çıktı ortaya.. koca gecede bir kutu!! umarım iyiye gideceğim.

kutu1.jpg

Paylaş :=)

Yorumlar (7)

 1. Yanıtla
  devrim :

  çok alakasız ama bu kumaş ne kadar güzel yahu :))) bende isterem…nerdenkine bu kumaş????

 2. Yanıtla
  yapıncak :

  Selam Ayça, rengarenk ve harika bir başlangıç, kim bilir ne güzel bir kaçış. Bloglarda imrenerek izliyorum bu güzellikleri, bir gün sıra bana da gelir diyorum ama ah nerde o vakit. Gerçi anneciğim de bana o mini dikiş makinelerinden almış, bakalım… Devam. Bakalım neler çıkacak ortaya, izliyoruz. Sevgiler

 3. Yanıtla
  SABAHNUR :

  Ayca’cim cok begendim ben. Kumasın zaten cok cici,tam cocuklar için rengarenk..
  Bence bir gecede bir kutu gayet iyi:))

 4. Yanıtla
  Tayman :

  boynuz kulağı geçecek sanırım…senin de becerilerin başka kulvarda kızcağızım benim.

 5. Yanıtla
  Magissa :

  Merhaba Ayça,

  Kutu çok güzel görünüyor, özendim, ben de hemen bulucam bi mukavva kutu 🙂
  Benim de annemin beceremediği yoktur; üstelik zevkli ve yaratıcıdır da – öyle Derya Baykal programı konuklarından değildir. Bana gelince, sıfır. Düğme dahi dikemem, elime yapışır. Ama beceremesem de bunlarla uğraşmak zevkli…
  Yaratıcılıktan nasibini almamış olan bana harika bir fikir verdin, sağol! 🙂

 6. Yanıtla
  Keo :

  Ayça eline sağlık ne güzel olmuş, kumaş tanıdık geldi sanırım İkoş’tan olmalı hımm??İçimden bir ses birgün sizi orda görüp aaa bunlar Ayça ve Erin!! diyeceğimi söylüyor bana:))

 7. Yanıtla
  AyçA :

  Teşekkür ederim Kumaş IKEA.. evimizin herşeyi yaa 🙂
  Çok sık gitmeyiz biz ikeaya .. ama inanamadım geçenlerde önce bir kitapçıda sonra emirgan koruda tanındık Erinle beraber :)) hem çok keyif aldım beni okuyan birileriyle karşılaşmaktan hem de bir an çok çıplak hissettim :))

Yorum bırak