9

Gökkuşağının altı mı?

Bu Nicole ile ilgili son yazım elbet olmayacak henüz 1 haftamız daha var beraber! Mutluluk buna denir! 4 ders ve 1 tam gün ders yapmış olmanın hafifliğini ruhumda ve bedenimde nasıl da yaşattığımı anlatamam ama ama ama.. bir kaç kelime edesim var yoksa içimde büyüyecek bu hisler!

Şu yukarıdaki fotoğrafın kadrajını bilerek yapmadım! Kurgu değil! Kimsenin haberi yok! Kenardan köşeden çekilmiş bir kare! Ta ki eve gelip de bilgisayara attığım ve baktığım ana kadar, 6 aydır şu soldaki duvar süsünü fark etmemiş olduğumu gördüm ve bugün Nicole tam da bunun yanında dururken ve ben duygularımı nasıl ifade edeceğimi, kelimelere nasıl dökebileceğimi bilemezken.. tesadüfler var mıdır sayın okur ? ben inanmam!

Böyle bir yerlerdeyim.. pamuk gibiyim.. hafifim diyip duruyorum ama lafta değil gerçekten bir hafiflik var üstümde hatta bu hafta kilo olarak da kırılmış durumdayım! Kimin yağları Nicole ile yapılmış bir derse dayanabilirdi ki zaten? Diyet yazıma ve yarın ki tartıya kadar susuyorum bu konuda! Ancak itiraf etmeliyim ki ders sırasında ve hemen sonrasına” aa ne güzel hiç bir yerim ağrımadı ne de kolay yaptım kiii” diye sevinirken ertesi sabah tüm vücudumun lif lif ağrıdığını ama buna rağmen sanki bedenimin içinde hiç kas yokmuş gibi bir his ile yataktan kalktığımı belirtmeliyim.

Bugün ise benim için yeni bir deneyimdi. Partner yoga yaptım! Bildiğin yogayı bir partner ile yapıyorsun: yanındaki kişiye bir sorumluluğun da var yani! Saat 12:00 de girdik ve saat 15:00’e kadar yoga yaptık! Şiir gibiydi. Dün de vardı bir workshop birazdan aşağıda fotoğraflarını izleyeceksiniz 🙂 O da aynen uzun uzun süren bir çalışmaydı ve 2 saatinde içeride kalıp fotoğraf çektim. Diyeceğim şu bu güzel kadınla ister yoga yapın, ister oturup seyredin..ÇOK ŞEY ÖĞRENECEKSİNİZ ve kendinizi müzik eşliğinde bir şiir dinletisinde hissedeceksiniz..zerafet, güç, pozitiflik, sakinlik, egosuzluk ..haha! abarttığımı düşünüyorsunuz değil mi ? abartıyorum da zaten 😉 bazıları hak eder bunu !

ve ve bugünün ikinci keyfili bölümü!

İyi ki doğdun YOGATİME! 8 kasım birinci yıllarını dolduran sevgili yoga dostlarım. İyi ki doğdu bu salon. Sizi tanıyamayacaktım, Nicole kim bilmeyecektim, kendimi tekrardan tanıma şansını daha da erteleyecektim! Hariıka yoga fotoğrafları çekme şansını nerede elde edecektim??! Daha nice yılları(M)nız olsun olmaz mı?

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

Hadi hadi şimdi play tuşuna basın.. “müzikli şiir dinletisi tadında” izleyin.

Paylaş :=)

Yorumlar (9)

 1. Yanıtla
  AycaOgus :

  Gökkuşağının altı mı? http://www.pi.web.tr/gokkusaginin-alti-m

  • Yanıtla
   NihanArisoy :

   @AycaOgus ne kadar guzel yazmissin, nefis insani gecenin bu saatinde yoga merkezine gitmeye heves ettiriyor, yoga fotoları enfes..

   • Yanıtla
    AycaOgus :

    @NihanArisoy 🙂 Teşekkür ederim..

 2. Yanıtla
  AycaOgus :

  Gökkuşağının altı mı? http://www.pi.web.tr/gokkusaginin-alti-m

  • Yanıtla
   NihanArisoy :

   @AycaOgus ne kadar guzel yazmissin, nefis insani gecenin bu saatinde yoga merkezine gitmeye heves ettiriyor, yoga fotoları enfes..

   • Yanıtla
    AycaOgus :

    @NihanArisoy 🙂 Teşekkür ederim..

 3. Yanıtla
  Dilek :

  Norah Jones ve Somewhere over the rainbow…Ne güzel olmuş:)))

  Sevgiler gözleri gülen kadına:))

 4. Yanıtla
  Zeynep A. :

  Azıcık yapmış kadar oldum 😉 Eline sağlık!!
  Sana bir sır vereyim mi? Siz Burcu’yla birbirinizi çekin karşılıklı yoga yaparken!!! Onun bakış açıları da hiç fena değildir 😀

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   ya evet o da harika çekiyor :=)) keşke pazar günü geleydi de bizi çekeydi deee.. :))))cümle alem partner yoga göreydi deeee :=))

Yorum bırak