No public Twitter messages.

Bir gün öncesi akşam üzeri:
0012.jpg

Yarın beni nereye götüreceklerini ve bunların bana ne yaptıracaklarını bilmek kestirmek mümkün değil en iyisi biraz antrenman yapayım dedim. Kaslara kuvvet gerek diye diye…

0022.jpg0032.jpg

Akşam evde konuşurlarken duydum ki sabah 6:30 da evden çıkmamız gerekiyormuş yoksa denizotobüsüne yetişemezmişiz.Annem zannetti ki heyecandan uyuyamadım gece 12 ye kadar oysaki sabah 6:30 ayar çektim.Bunlara yaranılmıyor.Bir güzel 00:00 de uyudum ki 05:00 te uyanabileyim ve vaktinde evden çıkalım neymiş heyecanlıymışım ..ama ilk defa deniz otobüsüne bindim.Önce koltuğumda oturdum ama sonra tabii ki etrafı seyretmek gerekti.Kısacık bir sürede rahat rahat Bursaya geldik.Ben arabade hep uyudum hep uyudum..

Ve işte yaşaaasınnn!! geldik!!!

Gelir gelmez eğlence başladı işte.. kızlarr sizi görünce içim sızlar da daha 3 gün burdayım gelir gelmez olmaz kii..

006.jpg

Önce aile bireyleriyle vakit geçirmek lazım

007.jpg

Ama galiba beni oksijen çarptı…anneannem iyiki bu cibinliği yapmış burası sinek böcek dolu…kral kucağı oldu vallaha bu ana kucağı…

008.jpg

En iyisi ben döne döne bir uyuyayim.. hava serin ve bol oksijen.. evet evet .. ben derin derin bir uyku çekeyim..

009.jpg

You may also like

16 Yorum

 1. köşenin delisi dedi ki:

  Ahhh çok tatlı maşallah :)) Hele şu son resme bayıldım!! 😀

 2. Hulya dedi ki:

  oohh maşşallah, hepinize afferim, sanada, annene-babanada afferim. İlk tatilinizi başarıyla yapmış oldunuz. Temiz hava bol gıda, sakin bi köyde 3 gün hepinize ne iyi gelmiştir. Çok sevindim, gezileriniz daim olsun efendim. 🙂
  hulya

 3. AyçA dedi ki:

  🙂 teşekkürler Elif.. hadi seninkinide görücez çookk az kaldı. .heyecan var mı heyecan 😛

 4. AyçA dedi ki:

  Halamız yoktuı ama neyse artık ikinci tatile bekliyoruz halacıımızz

 5. sabahnur dedi ki:

  hosgeldinizzz.. Erin’in maceralarını merak ediyordukk 🙂 fotograflar yine cok guzel, hele de sonuncu süper yani:)

 6. Anne ve Bebisi dedi ki:

  Ayy yerim ben seni tosun pasa:)))
  Ohh mis gibi temiz hava, yarasııın:)

  Hep söyleyeceğim unutuyorum, Ayçacım, yukarda sayacın yanındaki fotosunda İtalyan mafya babalarına benziyor bu oğlan:)) Çok şirin maşallah:))))

 7. AyçA dedi ki:

  Teşekkürler Sabahnur ve Esra..:) bir arkdaşımda Mavi Ay dizisindeki Bruce Wills genç hali gibi demişti.. yakındır 3. ay fotosu koyacağım..

 8. yastuf dedi ki:

  walla resimler harika e sizde harika enerjik gorunuyorsunuz masallah…Ne guzeldir oralar simdi:-(erinde cok tatlicikmis masalah resimlerde:-)

 9. AyçA dedi ki:

  Asyacım görmemişim seninkini pardon.. Alpay uykulu değil.. onlar dere yürüyüşüne gittiler Alpay iki kere yürüdü bir c.tesi günü grupla birde pazar sabah 5 te kalkıp 5 kişi performans yürüyüşü yaptılar 😀
  Erin dönmüyor tabii ki sadece yana atıyor kendini henüz .. o kadar da değil yahu.. 😀

 10. Oyku dedi ki:

  Ben bunu yerim, o nasil bir donustur, bu ne artizliktir yarebbim:)

 11. anişkosu dedi ki:

  nihayet tatil dönüşü fırsat buldum da baktım şöyle bir aslında bekledim ana oğul uykudan ne zaman uyanırda buralara resimler konulup fotoroman hazırlanır diye… gördüm ki çoktan dağlar aşılmış !!ulen burnumda tütüyorsun doyamamışım 3 günde hay allah ne biçim bi duygu bu ısırırım seni.Yaşadığım halde fotoları görünce gülmeye başladım çok keyifliydi değil mi Erin’im benim ne güzel bi tatildi, gene gitcezzz bi tanem sana bi tulum dikeyimde gidelim hattalara muck muck öperim seni..

 12. şirin dedi ki:

  amanin cok güzel olmuş benim oglum nolur getir sevelim muck

 13. AyçA dedi ki:

  Artizdir benim olumm öle işte 😛 hepinizi öper teyzeleri yanaklarınızdan .. 🙂 fena öper heee ona göre .. 😛

 14. Burcu dedi ki:

  Selam Ayca… Gercekten cok tatli bir oglun var, masallah, allah bagislasin.. Ne kadar sakin, mutlu ve huzurlu gorunuyor.. yoksa bu madalyonun gorunen yuzumu 😉 Asya Erin’in 3-4 boyutlu ultrason resimlerinden bahsetmisti ama aradim taradim bulamadim.. Daha dogrusu resimleri ararken yazilari okumaya dalip kayboldum..Acaba hangi yazinin icindeler?..

 15. AyçA dedi ki:

  Teşekkür ederim Burcu.. darısı başına..yok madalyonun iki yüzüde böyle artık galiba kesin olarak .:D sakin bir bebek eğlenceli bir bebek gülmeyi seviyor ağlıyorsa gerçekten bir sıkıntısı olduğunu anlıyorum.
  http://www.pi.web.tr/?p=393 postunda bulabilirsin..:) sevgiler.

 16. AyçA dedi ki:

  Anikom.. tabii ki dayanamadım her iş bir yana önce blog teyzeleri meraktan kurtaralım istedim 🙂 .. sonra hem unutuluyor hemen yazılmazsa.. Şirincim.. inşallah o da olacak birgün.. araba yalnız kullandığımad atlayıp geleceğim.


Önceki yazıyı okuyun:
Zaman

Bir hızla akıp gidiyor hayat. Bir önceki postumda "geçen gece düşündüm ki" dedim.. kaldım orada..bir türlü vakit bulupda klavyemin başına...

Kapat