Henüz yorum yapılmamış

Karantina Günlükleri

Bu salgın sürecinde çoğunluk yoga master, fit bedenler kişisel gelişim uzmanı v.b sprituel kazanımlar ile yolu tamamlarken (ve hepsi ok, eleştiri degil aman diyeyim linç edilmeden) ben çiğ köfte, falafel, ciborek, mantı, lavaş, açma,poğaça, çörek bilimum tatlılar v.b her türlü gıdaya master olup +12 kg ile tamamlıyor üstüne bir de deli işi battaniyemin son turu kenar süslemesine geçmiş bulunuyorum. Herşey bir şekil nomalleşirken bu süreçte evde edindiğim oran orantı, denklem, açılar, elektrik devreleri, demokrasi,zarf fiil v.b derslerin de duayeni olduğumdan alınan kararların çözüm kısmında zorluk çekmediğimi belirtirim. .
Bir kişi daha “az kilo mu aldın sen?” “Aaaa ama yoganın faydası büyük yap mutlaka”, “şurada bu eğitim var ama bak mutlaka kayıt ol” v.b cümleler ile gelirse artmış kilom ile üstüne atlamaktan sorumlu değilim. Kütle büyük demedi demeyin.
.
Kırmızı çizgilere dikkat edelim
.
Ben normalleşme için hazır değilim, önce bir görmem lazım
Bu da benim sınırım. Herkesin sınırına kimse karışamaz. Herkes aynı anda aynı şekilde olmuyor, aynı şekilde yaşamıyor, bu süreç de bunu ögretemediyse artık ne bileyim..
.
Güzel dedim mi? Dedim.

Paylaş :=)

Yorum bırak