4

Nurturia 23 Nisan Çekilişi

Demiştim Sanal Yaşama veda diye..Bu sanal yaşama veda kampanyam dahilinde taa en başından beri işin içerisinde olsam da bir türlü tam içerisine giremediğim, konuşmaları takip edemediğim daha doğrusu anlayamadığım bir şey yazsam da iki bozuk yiyip sayfayı “tamam tamam” diyerek geri kapattığım ama yine de arada ucundan kıyısından dahil olduğum Nurturia sohbetleri içerisinde 23 Nisan çekilişini kaçırıyormuşum!

Dün kapı çaldığında ve kargo Erin’e bir hediye getirdiğinde “amanın!!! “dedim.. bizden de birileri hediye beklemekte ve biz bunu yani ben bunu atladım!

Yanaklar kızardı..hemen hızlıca 23 Nisan hediye arkadaşımıza bakıldı veee tanıdık bir isim 🙂 Adreste de Harbiye Mahallesini görünce ” hah !” dedim “harika” gider elden veririz …Vefekat sonra organizasyonu  yapan arkadaşım “ama onlar başka şehirde be Ayça zor olmaz mı?” dediğinde bir de hediye arkadaşımıza mail atmış olmanın verdiği utançla yüz daha da kızardı ..

Bugün Erinle hazırlanıp yarın hediyemizi göndereceğiz ve şimdi kendi hediyemizin tadını çıkartıyoruz..

Yasemin & Ekin & Mehmet… Erin hediyeyi açarken ben o sırada ” noluuyo leynn makine bozuldu netlemiyor nassı yanii” diyerek kendi kendimi yerken tam yüz ifadelerini yakalayamadım! Makine auto focustan manuel focusa gelmiş tabii bu arada bunu fark edene kadar aklım tavana yapıştı geri geldi 🙂

Hediyeyi açtı ve

“Annnee  vayyy beee hem de değiştirilen bir arabaaa buuu” diye bir bağırdı..

Esas bir sonraki zarfın içinden çıkanı görünce benim bağırmamdı duymanızı istediğim!! Zaman fakiri ben bir fırsatını bulup da şu sergiye gidemeyeceğim için hayıflanıyordum. Vesile oldunuz! Çok teşekkürler.. Erin dinazorları duyunca çok heyecanlandı zira son aylarda evde dinazor, ejderha, canavar, hayalet canavarları, ayı canavaları, ninjalar v.b..kol geziyor.. onlarla yatıp onlarla kalkıyoruz..Bileti görünce

“annee o tiratyoya ( sergi sinema hepsinin toplu adı tiratyo) gidince bana bu dinazordan alalım tamam mı!” diye de işini garantiye aldı!!

Bundan daha güzel bir hediye olamazdı ..

İyi ki diyorum arada Nurturiaya bakıyormuşum 😉
Sıra bizim yüz güldürmemizde ..

 

 

Paylaş :=)

Yorumlar (4)

 1. Yanıtla
  yasemin_ekin :

  Çok çok mutlu oldum, sabah okurken gözlerim doldu:) Nice mutlu bayramlarınız olsun…

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   Ah Yasemin! Sen mi ben mi mutlu oldum .. çok çok teşekkürler.. Erin’in mutluluğunu görmeliydin.. sabahyuvaya elindearabasıyla gitti ayrılmak istemedi pek 🙂 gerçiyuvaya cuma günü hariç götüremiyor ama cuma oyuncak gününde onu götüreceğine eminim :)) çok ince hediyeler ..çok teşekkürler

 2. Yanıtla
  sezen :

  Ayçao diil de arkadaki (sanırım) çam ağacından elbise dolabına bayıldım ben. bayağıdır böyle birşey bakıyordum. nerden aldığınızı sorsam ayıp olur mu? ikea diil gibi geldi?
  (reklam olmasın dersen özelden yazabilirsin)

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   🙂 yok reklam olmaz .. ikea ama artık bu ürünü üretmiyor 🙁 huş ağacı çam değil ..

Yorum bırak