2

Sulugöz Naciye

Tam bir sulu göz oldum sürekli ağlıyorum ki hatta bugün Alper Bey’e telefon edip ben neden bu kadar ağlıyorum gibi saçma bir soru sordum.Yani neden ağlıyorum diye bile ağlıyorum.Belki de Alpay da yok onunda mı etkisi var acaba diyorum, hiç bu kadar uzun konuşmadan ayrı kalmamıştık. Hatta pazar günü ilk defa hareketini  hissettim çocuğumun elimin altında bütün gece ağladım, Alpay’a gösteremediğim için ağladım. Aslında sebep aramıyorum o an aklıma olan her şey ağlamama neden olabiliyor. Tabii bu arada güzel şeyler de oluyor yani hareketini hissetmem bence çok güzel bir heyecandı bütün gece ağlayarak kutlamak manyaklık .. di mi ?? Sanırım aklım biraz Kaçkarın serin yaylalarında biraz Alpay’da kaldı..
Turkcell iki dağ arası çekmiyo celocan :S
Sonra Şirin ve Annem ve bilimum Anne eşrafı çocuğuma isim taktı fark ettim ki bende artık O’ndan bahsederken “AÇEMA” diye bahsediyorum ..
Açema’nın birde ilk hediyeleri geldi. Pelin ona Almanya’dan bir şapka ve spor ayakkabı getirmiş. Ayakkabıların yanında 87 numara yazıyor şapkanın da tepesinde kulak gibi bişileri var, kedi kulağıda denebilir şeytan kulağıda..:)

Ve ben bütün bunlar olurken sadece ağlıyorum …Bugün 14. hafta bitti .. 3,5 aylık olduk artık ..

Paylaş :=)

Yorumlar (2)

 1. Yanıtla
  tayman :

  evet o günler benimleydin vede sürekli ağlıyordun
  sümüklüm benim bebekken bile bu kadar ağlamadın be!

 2. Yanıtla
  sumru :

  Aycacigim, guzel annem,

  Sen bizim ilk bebegimizsin…
  Ilk torun da senden geliyor…
  Cooooooooook mutluyuz, bekliyoruz.
  Ikinizi de optum.

Yorum bırak