11

Yeni yıl hediyeleriniz aldınız mı??

Ben aldım..

Yeni yılda kendime hiç yeni yıl hediyesi almışlığım yoktur. Bu sene yaptım ama:=) İşim gücüm bilgisayarımda ya ona iyi bakmalı diye düşündüm. Kendime ve anne iki küçük hediye aldım. Bu sene fazla masraf etmeyeceğim. Erin’e bir kar takımı hediye //Tchibo’da gerçekten çok uygun fiyata aldığım bir kar takımı var!! ihtiyacınız varsa kaçırmayın.Dağcılık insanı olarak malzemesini ve tasarımını çok beğendim: rüzgar/su geçirmez nefes alır kumaş.. gayet başarılı// Bir tek Alpay’a ve kardeşime  kaldı hediye almak .. kardeşime de buldum daaaa Alpay!! o pek zor iştir.. allah yardımcım ola.. hmm benim hediyelerim şöyle ki..

Birincisi MÜTEVAZİ ŞAHESERLER DÜKKANINDAN bir laptop çantası. Pek tabii Ayça/Ada kızımız yeni teknoloji “mekbuk”lara göre yaptığından ama ben kolumun altında desktoptan hallice bir laptop taşıdığımdan benim için özel üretim yaptı o ayrı ama olsun olsun.. ben çok ve de pek çok severek kullanıyorum yanında bir de teknoloji özürlü iphone’um için kılıf. Ben pek pek memnun kaldım da yazayım dedim :=)

foto-2

İkinci ve anneme aldığım hediyem bu renkli bardak altlıkları. Bir de yanında bannerdaki turuncu uğur kuşu.. ben bu kuşu yanımdan hiç ayıramadım geldiğinden beri :=) Bana gerçekten yeni yılda uğur getirecek mi güzel arkadaşım benim ? :=)

_MG_5484

Bunlardan yola çıkarak yeni yılda annemi de gaz vererek el emeği göz nuru işlerini değerlendirmesi yolunda cesaretlendirmiş bulunuyorum. Bekleyin az kaldı :=)

El emeği göz nuru üretimleri çok seviyorum: destekliyorum: devamını diliyorum..:=)

Mutlu yıllar şimdiden

Paylaş :=)

Yorumlar (11)

 1. Yanıtla
  Sabahnur :

  yani inanırsak olur bence!:)

  • Yanıtla
   AyçA :

   ben inanıyorum:=)))yanımda duruyor bak şimdi de :=))

 2. Yanıtla
  Sabahnur :

  aa ne guzel kılıfmıs o! güle güle kullan.. kusun da ugur getirecek inş.,hissediyorum 🙂
  optum

 3. Yanıtla
  ŞuleBilge'sMum :

  çok sevimliler

 4. Yanıtla
  ebru :

  ayça merhaba!biraz alakasız ama bu postun altına yazıyorum çabucak oku diye.senle anaokulu ile ilgili mailleşmiştik bir ara.ne düşünüyosun şimdi bilmiyorum ama bişi buldum.sadece netten.hatta grubada yazdım bununla ilgili.tarabyada atölye çocuk diye bi yer.duydun mu hiç???güzel gibi görünüyor.umarım ilgileniyorsundur hala da bana da bi ışık yakarsın.zira kafam ziyadesiyle karışık.bilirkişiden bir yardım hiç fena olmaz:))

  • Yanıtla
   AyçA :

   Tamam ben de burada cevaplayim o zaman Ebru :=) tarabya atölyeyi biliyorum kuzenimin kızı gitti oraya çok da memnunlardı hala orayabile gidiyor olabilir soracağım ama bize çok uzak olduğu için pek ilgilenmedim.,
   Ben anaokulları ile bir sene daha ilgilenmiyorum :=)) seneye bakacağım..ilk gittiğimizokulda her ne olduysa!! bilmiyorum.. kardeşimin okuluna(üniversite bu arada) gitmek bile istemiyor Erin artık!! ikinci sebep ise ona yuvayı sevdireceğini düşündüğüm bir tanesi ile henüz karşılaşamadım!! :=) ben beğenemiyorumne yapayım .bir sene sonra ikimizinde düşünceleri değişebilir bu konuda :=)
   K.İ.S.D :=)) sana böyle hityap etmeyi seviyorum ben :=) bence oralarda güzel bir rahatlama aracı olabilir örmek..ne güzelörebiliyorsun ben maalesef ne annemden ne anneannemden almışım o meziyeti 🙁
   Şule evet çok sevimililero bakımdan dayanamadım paylaştım hepsini:=)
   Umur teşekkürler.. tren vardı bizde o yüzden almadım .. ama güzel bir set.. zaten oynarken bakıyorum ki (tümoyuncaklarda) ben oynamayı çok seviyorum :=) yani evet çocuk olmak varmış 😛

 5. Yanıtla
  K.İ.S.D. :

  O bardak altlarından yapmam lazım 🙂 Mutlaka!!! 2 sene evvel kalplisini yapmıştım her bir parçasını biri kaçırdı. Bak hatırladım işte!

 6. Yanıtla
  umur :

  canta da renkli bardak altlıkları ve kus da harikalar. Boyle guzel armaganlarla baslayan bir yil kotu gecmez bence… Muhtesem olmus… Erin’e aldigin o takimi da gormustum. Kesinlikle kusursuz… Ada biraz daha buyuk olsa ben de alirdim. Peki son temadaki tren setini gordun mu? Ben de onu aldim Ada’ya yilbasi hediyesi. Acayip guzel. Ada uyurken, kutuyu acip kurdum tren setini. Sonra calistirdim. Acep bunu kendime mi saklasam diye de icimden gecirdim. Ah simdi cocuk olmak varmis Ayca ya…

 7. Yanıtla
  PINAR :

  Hediye seçme konusunda çoook zevklisin:)
  Bir kez daha bu ilgili postun altına yazıyorum.
  Bakalım sana nasıl hediyeler gelecek, ayrı bir post bekliyoruz bunun için. Bu kadar özel hediyeler veren birinin bir bu kadar da özel hediyeler alacağını düşünüyorum:)
  sevgiler…

  • Yanıtla
   AyçA :

   :=) ben ne çok mutluyum ama o küçük hediyemi çok beğenmene bir bilsen 🙂
   Seviyorum ben hediye vermeyi ama alırken biraz daha ağır başlıyım :=) nedense alırken hediye zorlanırım .. ama severim almayı da vermeyi de ..
   Tam da dün akşam bizim düğün diyeceğim diyemiyorum çünkü değildi :=) bir piknik eğlencesiydi .. neyse onu seyrederken Erin” ben nerdeyim amaaa” dye sorunca aslında hayatımın en özel iki hediyesini aldığımı düşünüyordum:=) gerisi hoş .. oğlum ve alpay yanımda olsunlar sağlıkla başka hediye istemem ki ben :=)

 8. Yanıtla
  K.İ.S.D. :

  Ben internetten öğrendim örmeyi 🙂

Yorum bırak