2

Alternatif Anne

Bir zamandır yazacağım da fırsat olmadı. Biz görüşeli üzerinden bayağı bir zaman geçti ama o zaman öyle hızlı geçti ki .. fırsat şimdi geldi.Yazacak çok şeyim vardı sıcağı sıcağına ama üstüne zaman binince kelimeler değişiyor 🙁

Alternatif Anne yayın yönetmenimiz Gülüş.. güzel insan! Ankara’dan kalkıp İstanbul’a İstanbul’dan destek verenler ile buluşmaya geldi!

İşini bu kadar özveri ile yapan biri işte. Kahvaltıya yetişemediysem de bir kahve içmeye uğradım elbet. O kalkıp Ankaradan gelmiş ben şuradan gitmişim çok mu? Tahminimden daha az katılımcı vardı ama içinde barındırdığı coşku ve sıcaklık itibari ile “şimdilik” yeterli oldu diyelim. Gelemeyen destek verenlerin aklı kalsın efenim biz çok keyifli bir pazar günü geçirdik.

Alternatif anne nedir bilmiyor musunuz hala acaba? Bu ayki konu başlığımız “EKONOMİK YAŞAMAK”
Geçmiş sayıları da içinde bulabilirsiniz. Küçük bir çıtlatma: yeni yıla yenilikler ile girecek dergimiz.. izlemeye devam edin;)

Ve eğer dergiye reklam vermek isteyen iş sahipleri varsa Gülüş’ün harika alternatifleri ve kampanyası var. Ben de bilgi verebilirim info@alternatifanne.com adresinden kendisine de ulaşabilirsiniz.

Paylaş :=)

Yorumlar (2)

 1. Yanıtla
  Elif Ayse :

  Silersiniz. Sinerjiniz bize de yansıdı bile. Sevgiler…

 2. Yanıtla
  Yaşasın Anneyim (Çiğdem Y.) :

  Ah ah! Her şeyi hazırlayıp ayın 13.de varmıştım İstanbul’a. Ama o gece Selin’in ateşi çıktı iyi mi? Yine o malum lafı tekrarlayıp durdum bütün gün. Bir şeyi çok fazla istemeyeceksin, olmuyor! Üstelik bir de 34 aylık bir kuzun varsa.
  Kısmet değilmiş, bir dahaki sefere artık…
  Sevgiler,
  ç.

Yorum bırak