4

Anneler günü sergisi

Çok heyecanlıyım..

Bir süredir hayalini kurduğumuz sergiyi bu sene Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği’nin Anneler Günü için organize ettiği etkinlik ile açıyoruz.

Tüm güzel okuyucularım.. davetlisiniz..

Davetiyeyi paylaşmak isterseniz BURADAN indirebilirsiniz.. Paylaşımlarınız için de çok teşekkür ederiz..:)

Detaylar aşağıda..

‘ DOĞUM VE YENİ DOĞAN FOTOĞRAFLARI’ 

FOTOĞRAF SERGİSİ ADDRESİSTANBUL’DA

12 Mayıs 2012 – 17 Haziran 2012

Ev dekorasyonunda akla gelen tek alışveriş merkezi addresistanbul, Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu Derneği’nin Anneler Günü için organize ettiği çok duygusal bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

Anne ve babaların sabırsızlıkla bekledikleri bebekleriyle ilk tanışma anını ölümsüzleştiren doğum fotoğrafçıları AYÇA OĞUŞ, BİGE YALIN ve ÖZLEM TURAN çok özel karelerini addresistanbul koridorlarına taşıyorlar.

Doğum anlarının ve yeni doğan bebeklerin ilk saatlerinin mucizesini ölümsüzleştiren en keyifli karelerden oluşan sergi, 12 Mayıs Cumartesi günü saat 13:30’ta düzenlenecek bir davetle açılacak. Sergi 17 Haziran’daki Babalar Günü’ne kadar açık kalacak.
Bu çok özel etkinlikte sürpriz hediyeleriyle SlingoLeileo, L’era Fresca, Petunia Pickle Bottom, Sarelle, Miki House, Ayşe Deniz Yeğin, Çok Bebek ŞeylerPeri Aydaİstanbul Doğum AkademisiLukapu, ‘Hayat Çocukla Güzel’ adlı kitabıyla Banu Özkan Tozluyurt, Şe Fırın standlarıyla addresistanbul’da yer alacaklar.

Etkinlik programında ayrıca 45 dakika sürecek olan bir de söyleşi yer alıyor. Onda Yönetim Danışmanlık’tan Hanzade Acar annelik ve yönetim becerileri üzerine ‘Her Anne Kendi Evinin CEO’sudur’ Başlıklı keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Bu keyifli organizasyonun dekorasyonunu ise Dreamkiddoh by Nilay Cinisli üstleniyor. Play To Learn Anaokulları etkinliğe gelecek çocuklarımıza ABC Kindermusic programıyla kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak. Play To Learn Anaokulları öğrencilerinin ‘Annem İçin’ Anneler Günü resimleri sergisi de alışveriş merkezi içindeki sergi alanında görülebilecek.

Sergi Açılış Daveti: 12 Mayıs Cumartesi 13:00-19:00
www.addresistanbul.com
addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi
Halide Edip Adıvar Bulvarı, Şişli
T: 0212 320 62 62

Paylaş :=)

Yorumlar (4)

 1. Yanıtla
  Seren :

  Canim hayirli olsun! Cok sevindim. Isterdim gelebilmeyi….17 Haziran’a kadarmis. Olur da o donemde Istanbul’ a gelirsek, sergiye ugramaya calisirim….

 2. Yanıtla
  Berna :

  Selam herkese,
  Benim de oğlum nisan 2007 doğumlu yani 30 eylülde 65 ay 11 günlük olacak. Bugün gördüğüm habere göre tam sınırda :
  Milli Eğitim Bakanlığı, 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı için, 30 Eylül 2012 tarihi itibarıyla 66 ayını tamamlayan tüm çocukların kayıt işlemlerinin e-okul sistemi üzerinden merkezi olarak yapılmasını, 60-66 ay arasındaki çocukların ise velisinin yazılı isteği ile gelişim yönünden hazır olduğu anlaşılanların ilkokula devamlarının sağlanmasını kararlaştırdı.
  Bu durumda 66-72 ay arası çocuklar kesinlikle 2012de 1.sınıfa başlıyorlar gibi.
  Biz 2,5 yaşından beri Doğru Çocuk Anaokulu’na devam ediyoruz. Her 2 sınıf öğretmenimiz de, branş öğretmenleri de çocuklarla çok ilgili ve çocuklar tarafından çok seviliyorlar. Zira okul sahibi yukarıda bahsi geçen Tülin Hanım’la da hiçbir problem yaşamadık. Diğer velilerden de bu yönde bir duyum almadım.
  İlkokula Evrim’e vermeyi düşünüyorduk ama bu sene yeni sınıf açmayacakları gibi normalde az sayıda başvuru olurken bu sene 250 başvuru almışlar ve çocukları mülakata alarak seçme yoluna gidiyorlar.
  2012-2013 için sanırım kayıtları tamamladılar. Son durum hk bilgisi olan var mı?
  Ya da anasınıfta Evrim’e giden çocukları 1.Sınıfta direk mülakatsız ya da mülakatlı ama KESİN devam garantisi veriyorlar mı bilen var mı?

 3. Yanıtla
  Kadriye Karaoğlu :

  Yorumlar ve paylaşımlar için çok teşekkürler. Karar vermemizde çok yardımcı olacağınız kesin 😀

 4. Yanıtla
  BELGIN DAVIDSON :

  Aycacim seni cani gonulden tebrik ediyorum ne guzel basarili islere imza atiyorsun-Sen bir harikasin

Yorum bırak