8

Attilerdeyim yine

park42.jpg

Bu hafta yine sokaklardayım.Anneannem geldi yine parka gittik hep beraber. Uzun uzun güneş banyosu yaptım. Annem doğduğumdan beri bana dil çıkartıp duruyor sonunda bende onu taklit etmeye başladım: herkese dil çıkartıyorum. En sevdiğim diğer oyun ise tükürük akıtmaca !! Aslında arka arkaya 3-4 kere “agg-guu” diyorum ama onu kaydetmeyi daha başaramadılar.
Parkta annemin kucağında köpekleri,salıncakları tanıdıktan sonra eve dönerken annem dayanamadı bana yine ayakkabı aldı.Ama bunlar gerçekten çok fiyakalı bende olsam dayanamazdım galiba.

ayakkabi.jpg

Eve döndüğümüzde ise günün keyfinden hep beraber danslar ettik. Akşam üzeri birde banyo yaptırdılar bana ama ben o kadar çok yoruldum ki bunlardan yorgunluktan uyku başıma vurdu ve ilk defa ciyak ciyak ağladım.Babamda hasta oldum zannetti ve sürekli “normal mi bu ağlama ?? – noooldu şimdi siz naaptınız Erin’e?” diye sorarak annemi endişelendirdi,beni hasta ettiğini zannetti oysa ki çok yorulmuştum sızıp kalmışım en sonunda taa ki 5 saat sonrasına kadar.. 🙂 Annem diyor ki hep sokağa çıkartacağım bundan sonra Erin’i..

Paylaş :=)

Yorumlar (8)

 1. Yanıtla
  Oyku :

  Ay bu son fotograf harika!!!!

 2. Yanıtla
  AyçA :

  Uzaktaki arkadaşlarımız için efenniimm:) teşekkür ederiz..

 3. Yanıtla
  teyzetı :

  ben o ayakları yerim o kucuk parmagı ayrı yerim
  o sandaletleri de yerim
  erkek ayakkabisi bu be erkek

 4. Yanıtla
  sabahnur :

  ah benim canım, ayakkabılarına bayıldım gule gule giy:) aycacım dans eden haliniz cok seker, cok guzel cıkmıssınız:)

 5. Yanıtla
  sumuklubocek :

  son fotograf cok hos gercekten; bebisiniz de cok tatli masallah!
  sacinizdaki bandi da cok begendim, ben de boyle baglamaya calisiyorum arada ama yapamiyorum, isin bir sirri var mi acaba?

 6. Yanıtla
  AyçA :

  Teşekkür ederiz 🙂
  Bir sırrı yok , fuların ucunu enseme yerleştirip gelişi güzel çeviriyorum başımın üstünden sonrada diğer ucunu yine enseme denk getirip bağlıyorum. çevirirken biraz burarak çeviriyorum o kadar 🙂
  bir dene bakalım ..

 7. Yanıtla
  Açalya :

  O dilini yerim ben senin, bi de ayaklarini…ha bak bu arada o fularlardan bende de var (gerci ben onlari fular olarak almadim 😛 Japonya’dan perde olarak almistim, 4-5 cesit uzun uzun, renkli, simli simli falan… fular gibi. Ben simdi senin ense taktigiyle deneyecegim.

 8. Yanıtla
  sumuklubocek :

  tesekkurler ayca, ilk firsatta deneyecegim 😉

Yorum bırak