4

Ürün Önerisi:Bebek Arabası

Bebek arabası almak konusunda aklı karışanlar için ben aldığım arabadan son derece memnun kaldım. Acayip hafif.3. aydan sonra kullanılıyor ama yine aynı markanın (Maclaren Quest Sport benim kullandığım ) doğumdan itibaren kullanılanları da var. Türkiyedeki kaldırımlar göz önüne alındığında hafif araba tercih etmekle doğru yaptığımız fark ettim.

Bu arabayı asansörüm olmadığı ve elimde indirip çıkartmak zorunda olduğum için tercih ettim çünkü çok hafif ancak 4. aydan itibaren kullanılabilir bir araba. İlk 4 ay durumu şu şekilde çözümledik.

Paylaş :=)

Yorumlar (4)

 1. Yanıtla
  Çiğdem :

  Merhaba Ayça,

  Siteni birkaç yıldır takip ediyorum. Anne olmamama rağmen. Şimdi ise bir bebek bekliyorum. Hummalı çalışmalar ve araştırmalar içerisindeyim bebek arabası konusunda. Ben de hafif birşey almak zorundayım. Çünkü bel ve boyun fıtığım var. Arabamız da küçük. Senin hafif arabayı merak ettim ancak linkin artık çalışmıyor Hangi markayı almıştın? Sağlam çıktı mı? Halen memnun musun? Yardımcı olursan çok sevinirim.

  Şimdiden teşekkürler. Erin’e öpücükler.

  Sevgiler,
  Çiğdem

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   Çiğdem merhaba öncelikle hayırlı olsun 🙂
   Evet link değişmiş ama benim arabadan da yok mu ne artık ?? Maclaren Quest Sport kullandık biz 5.1 kg dı ama güncellediğim linkle yazıda Maclaren Quest Sport 5.5 kg diyor.
   Biz 2,5 yaşından beri sanırım puseti bıraktık ama o zamana kadar çok memnundum sadece arazide kullanmak zor ve ilk aylarda anakucağı takılamıyor ancak şimdi ana kucağı takılan modelleri de var Maclaren markanın.. Maclaren Quest Sport bir bak hem hafif hem katlanınca her yere sopa gibi sığıyor sanırım chicconun da var bu kadar hafifi olanı ama yeni doğan için kullanılmıyor bunlar bildiğim kadarıyla illa ki anakucağı gerekiyor bu da arabayı ağırlaştırıyor.
   Sevgiler benden 🙂

 2. Yanıtla
  Çiğdem :

  Tekrar selamlar Ayça.

  Araba araştırmalarımı nihayete erdiremedim ne yazık ki ancak Chicco’nun Simplicity diye bir modelini gördük, bu model olacak gibi şimdilik. Katlamak için eğilmek gerekmiyor çünkü. Sanırım benim için en uygunu o olacak. Alıp, kullanınca burada paylaşacağım. Benim gibi bel fıtığından muzdarip anne adayları araştırmalarımdan faidelenebilsinler. Sana bir sorum daha var. Doğum fotoğrafları çektiğini biliyorum. Aslında doğum fotoğrafı bana çok uzak. Bir arkadaşım için araştırıyorum daha ziyade. Termometre bile sıcaklığını ölçtüğü suyun derecesini etkiler derim hep. Bir fotoğrafçı ortamın doğallığını bozar gibi geliyor. Ama seni takip ettiğimden daha yakın hissediyorum kendime. Belki ben de fotoğraflanmak isterim kimbilir. Ancak arkadaşım şu anda fiyat araştırması yapıyor, ben de ona yardımcı oluyorum. Senin çektiğin resimleri zaten beğeniyoruz. E-mail adresim sende var sanırsam. Dönüş yaparsan çok sevinirim(z).

  Sevgiler ve Erin’e öpücükler.
  Çiğdem

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   Sevgili Çiğdem geçenlerde bir arkadaşım daha sordu araba meselesini 4 senede çok şey değişti dedim ben de 🙂 deneyimini paylaşırsan sevinirim 🙂
   Fotoğraf konusu hasass bir konu tabii ki mail adresine teklifimi gönderiyorum ..sevgiler.)

Yorum bırak