3

BEÖ:BAHAR

Bu haftaki “BAHAR” konumuza uygun yaptığımız etkinlikler tabii ki dışarı çıkmak üzerine kurulu oldu.

Öncelikle bol bol çiçek kokladık beraber, çimlerde top oynadık ve piknik yaptık. Erin doğduğundan beri -hatta karnımdayken bile :D- doğanın içerisinde büyüyen bir bebek olduğu için çimen ve toprak üzerindeki engramı,aşkı,sevgisi,dengesi hepsi bir arada gelişmiş durumda.. içeri sokamıyoruz diyebilirim.

Ertesi gün biraz burun akıntısı ile geçen gecenin sonunda anneannede pineklemek ile geçti..

Bahar etkinliğine ek olarak bahar şenliklerine katıldık bu da Erin’in sosyalleşmesi için iyi bir fırsat oldu. Bol bol 8-9 luk ritmlerde dans ederken bulduk kendisini 🙂 Bu sene için Ahırkapıda kutladık İlkyazı umarım seneye Kakava şenliklerinde buluruz kendimizi.. 🙂 Bu sefer çingene eteklerimi giyip Erin’i şopar yapacağım .. eline verdik mi bir de darbuka 😛

Bu haftasonu ise “BAHAR” konusu kapsamında bir piknik doğumgününe gideceğiz..

Paylaş :=)

Yorumlar (3)

 1. Yanıtla
  pinarbk :

  Bahar bebekleri eve girmiyor birtürlü. Duru evde bulduğu çantaları koluna takıp kapıya gidiyor, el sallıyor. Hadi gidelim demek bu:)))

 2. Yanıtla
  AyçA :

  Evet Pınar Erinde kahvaltı biter bitmez başlıyor ” atta atta” diye :S kapıya da vurmayı ihmal etmiyor.. ama bu her gün çok yorucu oluyor di mi ??:)))

 3. Yanıtla
  sanem :

  selam ayça, sürekli okuyorum yazdıklarını..bazen gözüm doluyor aynı şeyleri hissediyorum..benim oğlumda 16 mart doğumlu..14 aylık şu anda..
  uyumayı sevmiyor, gezmeyi çok seviyor, yoruluyor uyumasını istiyorum ağlıyor :))) böylece gidiyor işte..

Yorum bırak