Henüz yorum yapılmamış

Eğitim İçin İlk Adım

Hangimiz endişe etmiyoruz ki çocuklarımızın geleceği için ? Aegon Emeklilik ve Hayat; bu endişelerimizi hafifletmek için bir hayat sigortası ürünü geliştirmiş ve bu ürünü tanıtmak için de bir kampanya hazırlamış. Bu ürünün adı : Eğitim İçin Hayat Sigortası, çocuğunuzun eğitimini en iyi şekilde tamamlaması ve hayata bir adım önde başlaması için, eğitim giderlerini uzun vadede programlamanızı sağlıyor.

Yapacağınız birikim ile çocuğunuzun hayalindeki mesleğe sahip olması için eğitim masraflarını eksiksiz ve kesintisiz bir biçimde karşılamanıza da olanak sunar.

Kampanya dahilinde çocuğunun gelecek hayalini temsil eden en yaratıcı ve komik fotoğrafı www.egitimicinilkadim.com adresine yükleyenler arasında en çok oy alan fotoğraf muhteşem hediyeleri kazanma şansını elde edecek. 4 hafta boyunca devam edecek olan bu yarışmada, her hafta 200 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, Fisher-Price eğitici bilgisayar ve TV oyunundan biri sizleri bekliyor. 4 hafta sonunda en çok oy alan birinci fotoğraf bir adet HP dizüstü bilgisayar, ikinci Sony Playstation 3, üçüncü ise HP netbook kazanacak.

Haydi bakalım çocuğumuzun geleceği için ne hayal ediyoruz fotoğraflayalım ve harika hediyeler kazanalım mı? Şuradan eklenen fotoğrafları görebilirsiniz, şuradan da katılabilirsiniz.

Benim hayalim MUTLU olması .. mutluluğun fotoğrafını çekebilir miyim??

Paylaş :=)

Yorum bırak