4

Nicole Ohme.. Oh be!

Sonunda gün geldi çattı!

Shavasanada aklımdan geçen tek bir cümle vardı: “hayatımda yanında olmaktan yüzümde güller açan …” yok yok cümle böyle değildi.

” hayran hayran baktığım, yüzüme yanında olduğumda anlamsızca şapşal bir gülümsenin konduğu, içinden çıkan güzel ışığın yanında durup da biraz aydınlanmak istediğim nadir insanlar var hayatımda! ve Nicole bunlardan biri”

Bunun gibi bir cümle işte.. aylardır Nicole gelsin diye bekledim durdum hatta Mayıs ayında gittiğinden beri diyebilirim! Sağolsun Yogatime bir kere daha gelmesini sağladı ve bir kere daha sağlasın bir kere daha hatta O’nun İstanbulda yaşaması için uygun bir kampanya bile başlatabilirim! Nasıl olur ?

Belkide tanıdığım bir kaç yoga eğitmeninden biri, fazla tanıdığım,dersine girmiş olduğum yok biliyorum. Hatta abartıyor bile olabilirim! Ancak çok şanslıyım ki ben çok iyi yogilere denk geliyorum her seferinde! Her dersinden uçar gibi çıktığım yogilerim var! Nicole de öyle.

Bu akşam heyecanla beklediğim ilk dersinden çıktığımda anlamsızca güldüğümü fark ettim, bacaklarım, kollarım, karnım .. her yerde büyük bir hafiflik.. yolda gördüğüm her insana sarılma hissi!! Yuh de okur yuh de ! o kadar yani! 🙂

Bir insan bu kadar mı güzel olur, bu kadar mı pozitif olur, bu kadar mı egolarından arınmış olur.. bir tane mi yüz kası gergin durmaz !
İki yandan topladığı saçlar bu kadar mı sevimli olur? Şiir gibi derler hah işte ondan!  Bilmiyorum ki kaç yaşında ama olduğu fiziksel yaşında değil o kesin!

Şu yukardaki fotoğrafa bakıyorum: ben o ben değilim, o günden bugüne çok değiştim o da kesin! ama bu akşam bu fotoğrafta değişmeyen bir şey vardı o da şu sırıtışım! 🙂 Ve derste baktım ki yine aynı giyinmiştik! alt üst siyahtı 😀

Ayy seviyorum seni be Nicole! Umarım bir gün bunları okumazsın kızarır yanaklarım yoksa billah !

Önümüzdeki 4 gün, haftasonu ve sonraki 4 gün.. tadından yinmez!

Kendimle ilgili not: Mayıs ayından beri ne kadar güçlendim, esnedim, beden farkındalığım yükseldi ..derste fark ettim! WOWWW! Kendimle gurur duydum .. duydum valla ne yalan diyeyim:)

Paylaş :=)

Yorumlar (4)

 1. Yanıtla
  brajeshwari :

  Gülümseyen kırmızı yanaklarinla göz göze geldim bir iki kez…bu güzel anlari paylasmis olmaktan dolayi bende mutluyum… İnsan benzerini çekermiş, hiç bunu düşündün mü?

  Ben eşli yoganizi merak ediyorum asıl:)

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   ayy benzemek ne güzel olurdu :)))

 2. Yanıtla
  Hilal Timur :

  Ayça, fotoğraftan hiç kilo fazlan varmış gibi görünmedi bana:) yine de utu olacağın kiloya ulaşmanı dilerim arkadaşım. sevgiyle kal

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   Vll o halimden biraz daha incelmiş durumdayım zaten yukardan pek birşey belli olmuyor bende :))) hehehe

Yorum bırak