Henüz yorum yapılmamış

Engelsiz bir yaşam için el ele!

Türkiye Sakatlar Konfederasyonu, bir eşya piyangosu düzenliyor. Bilyoner.com ise bu piyangonun bilet satışını gerçekleştiriyor. 20 Nisan tarihinde sonuçlanacak olan çekiliş için siz de bir bilet alabilir ve engelleri onlarla birlikte aşabilirsiniz, çünkü bilet bedeli 5 TL olarak belirlenen piyangonun tüm geliri Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’na aktarılacak.

20 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan çekilişte; 2 adet 2011 model otomobil, 10 adet diz üstü bilgisayar, 10 adet 42 inç LCD TV, 10 adet buzdolabı, 10 adet çamaşır makinası, 10 adet bulaşık makinası, 10 adet derin dondurucu ve 10 adet cep telefonu sahiplerini bulacak. Diğer ikramiyeler ise şunlar: 100 adet 32 inç LCD TV, 100 adet elektrik süpürgesi, 100 adet mutfak robotu, 100 adet semaver ve 100 adet katı meyve sıkacağı.

Engellilerin eğitime, istihdama ve sosyal hayata bizlerden biri gibi katılacağı, onurlu ve üretken bireyler olarak hem sosyal, hem ekonomik yaşamda ne kadar değerli olduğunun tartışılmayacağı günler için, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu’nun çalışmaları devam edecek.

Engelleri aşmak için, siz de elinizi uzatın ve hep birlikte, onların hayatında fark yaratalım!

 

Paylaş :=)

Yorum bırak