Henüz yorum yapılmamış

YALOVA’NIN İLK ÇOCUK FESTİVALİ MİNİFEST

“Ben çocuğum!” ya da “Çocukluğuma dönmek, hür ve neşeli olmak istiyorum!” diyenler:  28 Nisan Cumartesi Yalova Cumhuriyet Meydanı’nda BiAile Parti Evi & Çocuk Kulübü ve Bebek Oyunu TV ortaklığında Yalova’nın ilk çocuk şenliği yapılacak.

Alanda animatörler, illizyonistler, 50 çocuktan oluşan ritm şov, uzun bacaklar, özel şovmenler çocukları eğlendirirken, özel etkinlik çadırlarındaki bazı anaokulları ve firmalar çocuk gelişim uzmanları eşliğinde miniklerle birlikte sürekli faaliyetler gerçekleştirecekler.  Eş zamanlı olarak, ana sahnede ödüllü yarışmalar, mini konserler, kukla tiyatroları, animasyonlar, interaktif oyunlar, poi dansları, hiphop gösterileri ve dans gösterileri sürecek. Alanı dolduracak çocuklar kadar onlara eşlik eden büyükler de sıkılmaya vakit bulamadan eğlenme olanağı bulacaklar. Meydanda çok sayıda seçkin firmaların ve sponsorların tanıtım&promosyon stantları yer alacak ve gün boyunca yapılacak çekilişlerle yüzlerce hediye verilecek. Yemek alanındaki leziz yiyecek ve içecekler de günün keyfine keyif katılacak. Cumhuriyet Meydanı, hem çocuklar hem de yetişkinler için ideal bir bahar eğlencesi ve keyfi sunuyor. Özellikle günü dolu dolu yaşamak isteyenler için…

Yalova Çocuk Şenliği / MİNİFEST, güne sabah 11.00’de Ataya saygı duruşu ve ardından mini konserle merhaba diyecek ve akşam 20.00’de Karnaval Dans’ın ateş dansı şovuyla sona erecek.

Paylaş :=)

Yorum bırak