3

Oku, Yap, Boz, Oyna

Dün aldım. Deniz olanını açmadım bir arkadaşımızın hediyesi ( sanki ikimizin arkadaşı ! Sadece Erin’in arkadaşı için aldığım bir hediye 😀 ) Orman olanını Erin için aldım. Daha doğrusu seçimi ormandan yana oldu! Ne ilginç :)) Dün yuvaya giderken sabah “Artık ormana gitmeye başlamalıyız” demesiyle doğru orantılı olabilir mi ? Sever ormanı benim oğlum.. biz de..

Kitaba bağlayayım yazıyı artık .. İçinde çok güzel hikayeler var, ormanda yaşayan hayvanları anlatan yazılar ve en güzeli yapıştırıp tekrar çıkartabileceğiniz sonra tekrar yapıştırabileceğiniz yapışkanı bitmeyen ( olmayan hatta ) çıkartmalar ve bunları yapıştırabileceğiniz kocaman bir orman var 🙂 Deniz kitabında da kuvvet ihtimal deniz canlıları ve kocaman bir deniz! ve korkarım bir tane daha alacağım Deniz kitabından.. Dün akşam, tüm akşam vaktimiz bu kitapla geçti..

Kitaplar Marsık Yayıncılığın. Kipitap.com‘dan kitapları on-line alabileceğiniz gibi, mağazalarına giderek çılgın renklilik içerisinde boğulabilirsiniz. Kanyon mağazasını gezmedim ama Nişantaşındaki mağaza önünden geçerken bir şey almayacak bile olsam girip dolandığım küçük sevimli bir kitap evi.

Kanyon AVM Kat: B2

Nişantaşı Şakayık Akkavak Sokak,Tunaman Çarşısı, No: 47/2 – Teşvikiye

Paylaş :=)

Yorumlar (3)

 1. Yanıtla
  Deli Anne :

  Deniz olanını almıştım ben de Selim’e vakti zamanında. Şimdi çıkartmaların çoğu kayıp 🙂

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   :)) bir endişem o ! ormanın üstünden çıkatmaları çıkartmak istemedi sanki düşeceklermiş gibi .. bakalaım :)) sizin uçaklar da fena bir kitap/oyuncak bu arada :)) yıkılıyor.. :)))

 2. Yanıtla
  melek :

  Ayca selam, arasana beni telefon numaram duruyorsa hala. Durmuyorsa da mail at istersen. Kahve içelim, sohbet edelim. Melek (eski klüpten olan)

Yorum bırak