8

OYUN GRUBU BULUŞMASI 10 Nisan

Geçenlerde mail listesinde: “herkes yazıyor ama kimse buluşup bir grup kuramıyor” galiba diye gelen bir mailin üzerine BENİMLE OYNARMISIN ANNE’nin ilk büyük buluşmasını yapmaya karar verdik.

İlk buluşma baharı karşılamak adına belgrad ormanında neşet suyunda 10 nisan pazar günü saat 10:00 gibi yapılacak.

Gelmek isteyen herkesi bekleriz.

Olay şöyle gelişecek.

Mümkün olduğu kadar erken gelebilen neşet suyuna girince otoparkın yanından sağa dönüp 20mt ilerideki otoparka park ederek hemen yanındaki alanda tahta masaları tutacak ( başka şansımız yok 🙂 )

Herkes yanında piknik sepetini getirecek hatta masalarda yer bulamama ihtimaline karşı yanında bir de kilim.

Yağmur yağma ihtimali var ..o zaman maksat tanışmak uzun uzadıya kahvaltı etmeyiz diyerek sepetin içine bir çay iki poğaca bir meyva koyup gelebilirsiniz.

Yağmur olma ihtimali yüksek lütfen yedek kıyafetleri unutmayın yedek ayakkabılar dahil.

Kahvaltı sonrası çocuklar babalara teslim edilecek ve anneler toplanıp birbirleri ile tanışacaklar. Tek tek herkes nerede oturduğunu söyleyebilir.. böylece kim nerede kiminle nasıl ne zaman buluşacak kurgulanabilir.

yüzyüze tanışmak her zaman daha iyidir belki mail listesinden buluşmaya cesaret edemeyen varsa mutlaka bu kalabalık buluşmaya bekliyoruz

hava yağmurlu da olsa İPTAL edilmeyecek. Pazar sabahına kadar iptal olup olmama durumunu yan taraftaki yeşil yanan bannerdan takip edebilirsiniz. Eğer cidden kötü bir hava olacaksa kırmızı yuvarlak olacak o yeşil olan.

Hem bu sayfadan hem www.benimleoynarmisinanne.com sayfasından takip edebilirsiniz.

 

Ulaşım: Levent – Maslak – Bahçeköy ya da Kemerburgaz istikametlerinden giriş yapılan Belgrad Ormanları’ ndan tabelalar size yol gösterecektir. Her iki yönden ortalama 3 kilometrelik bir asfalt yoldan sonra Neşet Suyu’ na varılır.

 

 

Paylaş :=)

Yorumlar (8)

 1. Yanıtla
  Deli Anne :

  Ayy, Ayça’m sırf senin için gelesim var inan.. ama yağmur ihtimali korkutuyor beni. Ayrıca koca ile uyuzluk hallerindeyiz..

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   ama herkes dedi yağmur çok diye.. o zaman biraz erteleyelim bari .. hele sen de gelmeyeceksen :))ayy gelsen… görüşsek söle bi sarılıversem sana 🙂

 2. Yanıtla
  Deli Anne :

  🙂 Ben kim geliyr hiç bilmiyorum, duydum ama bu organizayonu alınmasın kimse, aldırmadım.. Seni görünce heyecanlandım işte.. ama olmasa yağmur.. sen hatta siz ailecek doğa koşullarına uyum sağlarsınız kolayca da biz ev kuşu anneler zorlanır be ayçam:)

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   çoook büyük bir ihtimalle erteleyeceğim zaten ..çok fire verdi .. bu benimleoynarmisinanne.com mail listesinde annelerin tanışması için birorganizasyondu ama duyan duymayan gelsin istedim.. ( duymayan nassı gelecekse işte güzel türkçem benim :D) mayıs ayına erteleyeceğim bir haftasonu gelsin hele görürürz..

 3. Yanıtla
  Deli Anne :

  İyi olur Ayça’m.. Bu sene mart da nisan da adına gölge düşürmedi, düşürmeyeceğe de benzer..

 4. Yanıtla
  Pınar :

  Ay ertelendi galiba, çok sevindim:)
  geçen haftasonu İstanbul’da olsak havaya bakmaz gelirdik amma gelemedik, güneş yanıklarımızla döndük gezimizden:)
  Yeni tarihi bekliyoruz hevesle…

  • Yanıtla
   Ayça Oğuş :

   yok ertelenmedi :=)http://www.benimleoynarmisinanne.com/10-nisan-bulusmasi
   neredeydiniz ? 🙂

 5. Yanıtla
  Pınar :

  🙁
  Gerçekten mi? ama ben ben ertelendi sanmıştım sevinmiştim 🙁

  Komşu ülkemiz nasılmış, Atamız nerede doğmuş görmeye gittik, Can’ın su çiçeği geçirdiğini farkettim ordayken, aşı olduğu halde geçiriyoruz biz de 🙂
  Bu sefer Orman kısmetimiz de yokmuş. Kampımızı bekliyoruz ama. Biz çadır bakmaya başladık bile,
  🙂

Yorum bırak