No public Twitter messages.

Bugün ofisin kapısı çaldı,bir baktım PTT kargo.. ah dedim Açalya’nın eski adrese gönderdiği paketi araştırmış bulmuş yeni adresimize getirmişler. Hani olur ya fantazi işte!! sınır yok. Oysa ki kayıt numarası ile aradığımda 27 Mart’ta şişli postaneye geri gitmiş bu paket. Oh dedim, hemen yeni adrese postalatırım böylece Amerika’ya geri gitmez. O da ne!! PTT Kargo çok hızlı çalışıyor, çalışmaması gereken zamanda tabii…paket gönderilen adresine geri postalanmış sabah saat 10:00’da iki gün içinde üstelik arada hafta sonu varken. Eh PTT kargo eh!! bir kere de düzgün çalışsan!! diye düşünüyordum. Bu arada pakete bakmayı atladım. Hızlıca paketimi açtığımda gözlerime inanamadım. Sümeyye..bir avuç dolusu mutluluk verdin bana bugün sen. İnceliğin, zarifliğin, vaktin, el emeğin ve gönül cömertliğin için diyecek kelime bulamadım.

Şapkadan konu açılmışken, Sabahnur&ZE, Banu ve Mira..öyle güzelsiniz ki .. teşekkürler.

Bu şapkayı Banu’nun Avustralya ziyareti sırasında aldığını düşünerek yanılmışım, annesinin maharetli ellerinin eseriymiş. Henüz bahar gelemedi, geldi gibi yaptı şimdilik hala beklemedeyiz ama gelecek kış olur olmaz bu şapkayı kullanmak için sabırsızlanıyorum. Ben değil tabii Erin üzerinde :=))

You may also like

8 Yorum

 1. Açalya dedi ki:

  neyse ben gene gonderirim hele bir elime geri gelsin de…Benim linklerdeki Duru`nun yolculugu`nun yazari Eylem benim cok yakin arkadasim, seninle 1 haftalik bebegi icin irtibata gecti, aldin mi emailini?

  • AyçA dedi ki:

   Açalyacım posttaki bebek ta kendisi :=)) teşekkür mesajını atladığım için özür !:( ayrıca Eylem gibi tatlı bir arkadaşınla tanışma şansım olduğu için ayrıca teşekkür senin mailin geldiğinde onun hikayesini okuyordum :=))
   Sümeyye bundan daha iyisi sağlığın.. gönülden yapılmış heriş çok güzeldir.. :=)

 2. sumeyye dedi ki:

  seve seve .. ama post konusu olacak kadar olması utandırdı beni 😛 bilsem daha iyi iş çıkarırdım dermişim 🙂
  gerçekten sevgi ve sabırsızlık ile yapmaya çalıştım sadece..

 3. Açalya dedi ki:

  Kesinlikle cok guzel bir bebek Duru!

  • AyçA dedi ki:

   Evet çok tatlı bir bebek.. Sevgili Eylem ve eşi ve tüm ailesi de öyle.. Açalyacım tekrar teşekkür vesile oldun:=)
   Eylem beğenmenize ne kadar memnun oldum anlatamam bir mail attım sana bakarsan sevinirim :=)
   E Cihan hadi o zaman diyorum:=) ilkinde tecrübesizdim şimdi yaparız bişiler .:P

 4. Nihan dedi ki:

  Duru bebek adı gibi duru ne güzel durmus öyle masallah 🙂 aynı Demir’in sakinliği!

 5. Eylem dedi ki:

  Ayça ellerine, gözlerine sağlık! Uykum yok, dekorunuz umrumda değil, çişimi de, kakamı da yaparım derken seni bir hayli uğraştırdı Duru’cuk.. Ama herşeye rağmen sabırla birbirinden güzel fotoğraflar çektin. Sayende ileride kızımıza göstermek üzere paha biçilmez hatıralar edindik 🙂 Teşekkürler!

 6. Cihan dedi ki:

  Sana bisi dicemm senin bu fotograflar bana 2.yi dogurtucak bak görürsün:)))


Önceki yazıyı okuyun:
Erin 3 Yaşında

Bu sene kararlı bir şekilde her şey "konsept"ten uzak sade olacaktı.. oldu.. Bizim evin yakınında bir profiterolcu vardır ve gerçekten...

Kapat