8

şapka

Bugün ofisin kapısı çaldı,bir baktım PTT kargo.. ah dedim Açalya’nın eski adrese gönderdiği paketi araştırmış bulmuş yeni adresimize getirmişler. Hani olur ya fantazi işte!! sınır yok. Oysa ki kayıt numarası ile aradığımda 27 Mart’ta şişli postaneye geri gitmiş bu paket. Oh dedim, hemen yeni adrese postalatırım böylece Amerika’ya geri gitmez. O da ne!! PTT Kargo çok hızlı çalışıyor, çalışmaması gereken zamanda tabii…paket gönderilen adresine geri postalanmış sabah saat 10:00’da iki gün içinde üstelik arada hafta sonu varken. Eh PTT kargo eh!! bir kere de düzgün çalışsan!! diye düşünüyordum. Bu arada pakete bakmayı atladım. Hızlıca paketimi açtığımda gözlerime inanamadım. Sümeyye..bir avuç dolusu mutluluk verdin bana bugün sen. İnceliğin, zarifliğin, vaktin, el emeğin ve gönül cömertliğin için diyecek kelime bulamadım.

Şapkadan konu açılmışken, Sabahnur&ZE, Banu ve Mira..öyle güzelsiniz ki .. teşekkürler.

Bu şapkayı Banu’nun Avustralya ziyareti sırasında aldığını düşünerek yanılmışım, annesinin maharetli ellerinin eseriymiş. Henüz bahar gelemedi, geldi gibi yaptı şimdilik hala beklemedeyiz ama gelecek kış olur olmaz bu şapkayı kullanmak için sabırsızlanıyorum. Ben değil tabii Erin üzerinde :=))

Yorumlar (8)

 1. Cevapla
  Açalya :

  neyse ben gene gonderirim hele bir elime geri gelsin de…Benim linklerdeki Duru`nun yolculugu`nun yazari Eylem benim cok yakin arkadasim, seninle 1 haftalik bebegi icin irtibata gecti, aldin mi emailini?

  • Cevapla
   AyçA :

   Açalyacım posttaki bebek ta kendisi :=)) teşekkür mesajını atladığım için özür !:( ayrıca Eylem gibi tatlı bir arkadaşınla tanışma şansım olduğu için ayrıca teşekkür senin mailin geldiğinde onun hikayesini okuyordum :=))
   Sümeyye bundan daha iyisi sağlığın.. gönülden yapılmış heriş çok güzeldir.. :=)

 2. Cevapla
  sumeyye :

  seve seve .. ama post konusu olacak kadar olması utandırdı beni 😛 bilsem daha iyi iş çıkarırdım dermişim 🙂
  gerçekten sevgi ve sabırsızlık ile yapmaya çalıştım sadece..

 3. Cevapla
  Açalya :

  Kesinlikle cok guzel bir bebek Duru!

  • Cevapla
   AyçA :

   Evet çok tatlı bir bebek.. Sevgili Eylem ve eşi ve tüm ailesi de öyle.. Açalyacım tekrar teşekkür vesile oldun:=)
   Eylem beğenmenize ne kadar memnun oldum anlatamam bir mail attım sana bakarsan sevinirim :=)
   E Cihan hadi o zaman diyorum:=) ilkinde tecrübesizdim şimdi yaparız bişiler .:P

 4. Cevapla
  Nihan :

  Duru bebek adı gibi duru ne güzel durmus öyle masallah 🙂 aynı Demir’in sakinliği!

 5. Cevapla
  Eylem :

  Ayça ellerine, gözlerine sağlık! Uykum yok, dekorunuz umrumda değil, çişimi de, kakamı da yaparım derken seni bir hayli uğraştırdı Duru’cuk.. Ama herşeye rağmen sabırla birbirinden güzel fotoğraflar çektin. Sayende ileride kızımıza göstermek üzere paha biçilmez hatıralar edindik 🙂 Teşekkürler!

 6. Cevapla
  Cihan :

  Sana bisi dicemm senin bu fotograflar bana 2.yi dogurtucak bak görürsün:)))

%d blogcu bunu beğendi: