9

Tadı kaldı

İki gündür havanın kapalı olmasından sonra bugün yine güneşi görmek güne daha iyi başlattı bizi.. Pazar gününün tadı damağımda kalmış ve de yazmak için bir dakika vakit bulamamış olmak 2-3 gündür ne kadar yoğun olduğumu ve de bu yoğunluğun ne olduğunu anlamadığımı fark ettirdi.. bir koşuşturmaca ve bir bakıyorum hafta bitmiş.. Erin’in ikinci alt dişi de geldi pazar günü şimdi sanırım yukarıdakiler patlak vermek üzere yine sıkıntılı günler geçiriyoruz.. bu sefer biliyorum ki sorun diş… elimden birşey gelmiyor , sıkıntısını azaltamıyorum..belki yine bu pazar hava güzel olurda gider rahatlatırım bebeğimi diye geçen pazarın tadını damağımda geveliyorum..

Ormana iyice sonbahar gelmiş.. tüm yapraklar yerde, birde önce benim “aaa ohaa kardelen çıkmışşş” aptuşluğuma çiğdem olduğunu öğrendiğim mor mor çiçekler basmış yerleri.. sabahın 8’inde yarı gözler açıkken Alpay’ın “hadi gidelim kahvaltı edelim sonra yürürüz” önerisine Erin’e kahvaltı ettirip, hazırlanıp 50 dakikada çıkma rekorunu kırmaya değecek bir gün yaşattı bize..

hafta içi ise işyerime -eski-gidip ilişiğimi tamamen kestim.. ve de ne zaman perşembe oldu anlayamadım.. oysa daha bu ilişik kesme ile ilgili yazacaktım..
şimdi eski postların yorumlarına bir bakıp vakit kalırsa diğer bloglara bakacağım ..

Paylaş :=)

Yorumlar (9)

 1. Yanıtla
  oyku :

  Ohh gule gule kullanin, pasamin keyfi bol olsun:)

 2. Yanıtla
  HÜLYA :

  merhaba,

  uzun zamandır siteni takip ediyorum ama ancak yorum yazmaya fırsatım oldu. hem de seninle ortak yanlarımız olduğu için paylaşımlarda bulunalım istedim.
  benim de 13 mart doğumlu 7,5 aylık bir oğlum var ismi arda. erin’in resimlerine bakınca hep onu hatırlıyor ve daha çok özlüyorum. çünkü çalışıyorum ve oğluma anneannesi bakıyor sağolsun. çocuk sahibi olmak çok sorumluluk gerektiren ve zor bir iş. hayatta dönüm noktalarından biri. bir de en kötüsü yaşadığın sıkıntıların ne zaman son bulacağını kestirememek çok kötü.

  sen diş konusunu atlatmış sayılırsın daha benim oğlumun dişleri çıkmadı çok huysuz oluyor bazen. ben dişe yoruyorum ama yine de emin olamıyorum. neyse erin çok tatlı bir bebek allah onu size benim oğlumu da bize bağışlasın. bundan sonra bol bol sitendeyim yine görüşürüz

  sevgilerimle…

 3. Yanıtla
  AYSUN :

  harikasınız efenim:) Ayça çok tatlı oluyor bu paşa maşallah. Büyüdükçe daha da tatlılaşıyor…

 4. Yanıtla
  öykücü :

  Çanta çok değişik.Ağır görünüyor ama.

  Erin giderek babasına benziyor.Daha yakışıklısı ama:) Maşallah diye diye okuyorum yazılarını.

  Sevgiler:)

 5. Yanıtla
  AyçA :

  Teşekkür ederizzzzz.. çanta ağır değil aksine kıuş gibi 🙂 ya da ben belki daha ağırlarını da taşıdım ondan :)) özlemişim taşımayı..

 6. Yanıtla
  HÜLYA :

  benim yorumun başında isim bölümü neden silik çıkmış anlayamadım bir şeyleri yanlış mı yapıyorum yoksa beni aydınlatır mısın? daha yeniyim ya olayı henüz kavrayamadım:)))) bir de yorum yazınca geri sayım başlıyor o ne için onu da anlamadım. yorumuma cevapta yazmadın yoksa teşekkür ederizzzzz herkese miydi?

 7. Yanıtla
  AyçA :

  Hülya hoşgeldin.. ilk defa girilen bir adres olduğu için denetime atıyor yorumunu 🙂 . bende yorumları cevapladıktan sonra gördüm 🙂
  Güle güle büyüt Ardayı sende :)) Huylu bir bebekse ve de huysuzluk yapıyorsa dönem itibari ile diş olma olasılığını önde tutmak lazım 🙂 kolay gelsin Ardaya da..
  sevgiler..

 8. Yanıtla
  Hülya :

  OOOoo!!!! Sırt çantası artık faaliyete geçmiş, ne güzel çok sevindim. Daha uzun yürüyüşlere de çıkabiliriz demek oluyo bu di mi? Ben taşırım, gönüllüyüm 🙂

 9. Yanıtla
  AyçA :

  🙂 sen önce söyle cumartesi hamam gidiyor muyuz ? sonra taşırsın 😛
  şaka bir yana çook rahat ve çooook özlemişim çanta taşımayı.. en son herhalde 2 sene oluyor:))

Yorum bırak