6

Tatil Notları IV

“Uzanmışım kumsala.. tınınımm tınınımm ..”

Geldiğimizden beri son iki gündür çok şükür yaz da bize eşlik ediyor..denizden kumsaldan içeri girmiyoruz.. sabah denizini yapan Erin şimdi uykuda ben yine kumsaldayım. Gazetem,kalemim,kağıdım,huzurum,sessizliğim ve ben…

Güneşlenmek için uzun uzadıya uzanmak sonra kalkıp denize şöyle bir atlamak ve geri dönüp yatmak güzel birşeymiş ..yıllar var yapmıyorum. Ben öyle kumsalda 2.80 uzanıp güneşlenebilen biri değilim ama insan elinde olmayanı ister ya, geçen sene çok uzanıp yatasım vardı oysa Erin uykuya ben uykuya, aman süt kaçmasın tadında bir yaz geçirdim, ne denize girdiğimi anladım ne de İstanbula’a döndüğümde “aa sen tatilde değilmiydin böyle yanmadan gelmişsin” cümlelerinden kaçabildim..

Dalga köpüklerinin kumlarla olan dansını uzun uzadıya seyretmeyi  özlemiş bu ruh..

Tek anlayamadığım bir kadın mayo ile mi daha seksi görünür yoksa tüm vücuduna yapışıp içindeki her detayı gizemli bir şekilde ortaya sunan ıslak elbiseleriyle mi ??

Kavram karmaşası..

Ben kendi işime bakayım en iyisi..
“güneş damlar içimeeee tınınım tınınımmm”

Paylaş :=)

Yorumlar (6)

 1. Yanıtla
  pinarbk :

  Erin’in deniz taşıtı harikaymış:)))

 2. Yanıtla
  AyçA :

  Çok başarılı bir taşıt..başta korktum içine girmez diye ama parasını çıkarttı valla..:) kesinlikle tavsiye ederim ..

 3. Yanıtla
  pinarbk :

  Biz de alalım bir tane tatile gitmeden.
  Ayrıca Erin’i üşümeden denize girdiği için tebrik ediyorum. Kuzey Ege beni her mevsim titretiyor. Duru tam bir su kuşu ama bakalım denizi sevecek mi?

 4. Yanıtla
  aysun :

  Harika zaman geçirmişsiniz Ayça… Senin sonlara doğru sıkılman kötü ama Erin’e çok yaramış bu tatil… Büyümüş:) Hoşgeldiniz İstanbul kargaşasına. Tekrar gideceksiniz sanırım…

 5. Yanıtla
  AyçA :

  Pınar ben Eminönünden aldım orası zaten deli bir yer!!:) oyuncak dünyası ama çoğu çin malı.. dikkat etmek lazım sanki .. deniz buz gibiydi zaten üstelik Alpay sabahın 8inde bile uykudan kalkar kalkmaz soktu Erin’i .. O da ses çıkartmadı ..Alpay sanırım bugünlerde denize alıltırmak ile ilgili bir yazı yazacak çünkü evde suyu sevseler bile dnize girerken ürküyorlar..iyice alıştırmak ve en önemlisi bebekle beraber birlikte suya girmek gerekiyor.. benim tatil notlarım bitsin bununla ilgili bir post gelecek umarım işinize yarar..
  Aysun aslında sıkıldığımı düşünüyordum ama ikinci hafta çok keyifli geçti .. dönmek istemedim bile.. en kısa sürede uçacağız yine 🙂 bu arada başka yazlıklara sulanıyoruz 😛

 6. Yanıtla
  Seren :

  Tatil iyi gecmise benziyor. Her zamanki gibi, harika fotograflar eklemissin.
  Siz tatildeyken epey aradim yazilarini vallaha! Farkettim ki , hemen hemen her gun sayfani okuyormusum :o)Cok zevkli oluyor Erin’in maceralarini takip etmek!

Yorum bırak