4

Tatilden III

Maalesef hava bir türlü düzelemiyor..

ilk birkaç gün harikaydı,denizden çıkmadık şimdi kumsala inemiyoruz.. yok inilemeyecek kadar berbat değil son iki gündür ama küçük beyimizin gözüne kum kaçıyormuş..

o bakımdan çimenlerde oynamak,”mamu”yu ( pamuk the köpek) sevmek, “papa”‘nın (paspas the tavuk olacak piliç) peşinden koşmak.. özellikle ABA’larla oynamak..abileri gözlemlemek.. bisiklete binmek.. dedeeee deeedeeee diye çığırtmak,kapı önüne tüm çocukları toplayıp tayşş ile aydede çizmek,”attımmm” (top) oynamak daha çok hoşumuza gidyor ..

akşama babamız gelecek kalbimiz atıyor ..belki anneannede gelir mi ?

Taze sütü sadece içmek olmaz… “düt”çüüüü geldiii..

sabah sabah kapı önü keyfi ..kuru “ahmah”yiyen Erin içeri girip kahvaltı etmesi için dil döken dedesi

Ahh kızlarr sizi görünce içim sızlar.. ay bu anne ne iğrenç şeyler yazarrrr……

Yorumlar (4)

 1. Cevapla
  sevil :

  Yakışıklı oğlunuz ve yorumlarınız yüzüme kocaman bir gülücüğün yerleşmesine sebep oldu. Bunun için size teşekkür etmeliyim. İyi tatiller…

 2. Cevapla
  Ayse Sule :

  Sanki bu tatil ve genis aile ortami cok iyi geliyor Erin’e. Zaten Uludag zirvesiyle basi goge ermisti, simdi de ayaklari yere basan koca bir adam olmus! Kaldirimda yavan ekmek yemeler, ekmek parasini da sut satarak cikarmalar, kimbilir daha neler gorecegiz neler:))

 3. Cevapla
  AyçA :

  Sevil sana teşekkürle 🙂
  Ayşe Şule …evet kalabalıkta olmak Erin’e ve tabii bana çok iyi geliyor..teşekkür ederim 🙂 bakalım hepsi bize neler gösterecek böööyle ağzımızı açık bıraktıracak .:P

 4. Cevapla
  AyçA :

  gelde gör bugün uçuyor ortalık..birkaç gündür harikaydı ama bugün yine bozdu..bakalım b.ada nasıl olacak umarım geçen seneki gibi orası da uçmaz..

Yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: