Henüz yorum yapılmamış

Al yanaklar

Şöyle derin bakışlı bir fotoğrafım da olmasın mı şurada ??
ne var ki derin baktığım arkadaş Kereviz sapı. Hafta sonu eliminasyona başlayıp ( artık neyi elimine edeceğim belli değil tek kuruyemiş vardı onu da kestim bir de et/balık kestim) sonra sevgili Senem rehberliğinde ayurvedik detoks iki aşama olarak yapacaktım ki alkolü fazla kaçmış Noel babaya dönen yüzüm sağ olsun buna 5 gün önce başlattı beni.

(Fotografı @nilitubi Cancağızım çekti)
Extra turşu çekmişti canım 1 yıldır ağzıma koymuyorum içim çekildi bir yerde bı de hazır satın aldım. Onu yedim ve ertesi sabah çenem yangın yeri. İmdadıma yeni tanıştığım sevgili Esra Özgüroğlu koştu.
Çok öneri geldi bunu yazınca da gelecek biliyorum, kendimi aşırı güven duyduğum ayrıca siyah beyaz fotoğraflarının hayranı olduğum Esra’ya bıraktım. Sadece fotoğraflarına hayran kalmış olmayı bu nazik ve bilgili ve sakin ve konusuna hakim hekimliğini deneyimlemiş olmayı istemezdim ancak bu bilgi de bir sebeptendir diyelim buraya not düşelim.

Gelen her öneriyi de yazdım kenara. Senem de yazın yediğim hurmalar misali artan #pittadosha nin mevsim ve hava itibariyle artması sonucu yürüyen domatese dönemin normal olduğunu fermante ve kırmızı besinlerden uzak durmamı söyledi. Canım ben hep yeşil hep yeşil zaten
.
Hadi bu sefer çok destekçim oldu yaparım bunu.

3. Gündeyim saat 14:30 sabah çim suyu (iykkkk bişi) kereviz sapı suyu içtim zencefilli çayım ve ben henüz acıkmadik. Bu saatte kaldı ama yogami eksik etmiyorum tam 3 aydır her Allah’ın günü 30 dk ( tamam haftasonu yapmıyorum bazen )
.
Yaparım ben aslanım kaplanım.
.
Elma yanak demeyin şuraya olmaz mı.

Not: filtre yok ışık efendim sonra vay filtre var olmasın aman .. malum fotoğrafciyim ben ışık benim işim 🙃 kırışık yüz yoktur yetersiz ışık vardır
.
İyi günler

Paylaş :=)

Yorum bırak