4

Günlük

Alpay dün akşam eve girdi ..

– “eee yazı yazmadın mı bugün ??” dedi..
Baktım böyle boş boş
-“Neden ki ???”dedim..
-“Ne bilim.. sanki günlük tutuyorsun bugün okumadım yaa” dedi ..
Bende bugün yazıyorum o yüzden .. günlük ya bunun adı her gün yazsana Ayçaaaaa :))
Şaka bir yana.. evde yapacak işler bitti .. kuzumda uyuyor.. uyanana kadar bende biraz yazayım bari dedim oturdum başına bilgisayarımın..
Son günlerde neler oluyor..
Dün iş arkadaşlarım bizi ziyarete geldi..Hülya ve Zuhal..Hülya ikinci çocuğuna hamile bir kız bekliyor.. çok güzel bir hamile olmuş bayıldımm 🙂 hamilelerin hepsi çok güzel zaten 🙂 Ben ev hanımı olarak kek ve börek yaptım kendilerine.. kızımıza gıda olsun annesine ve Zozo’ya lüp lüp pıt pıt yağ olsun  tek şişko ben olmayayım bu dünyada diye..Çok iyi geldi arkadaşlarımı görmek hemde gündüz vakti iş saati civarı ..

Kabul günümüzdü dün.. arkasından küçük amca Eray bey ve zevcesi Gülay hanım geldiler…Ben böyle çok seviyorum gelsin gitsin herkes bize 🙂 Çünkü oğlum öğlen uykusundan uyanınca benden 1 saat içerisinde sıkılıyor!!!! Hele ki saat 6 yı geçsin babanın gelme saati yaklaşsın mızır mızır  ne yapsam beğendiremiyorum.. ancak sokağa çıkarsak mutlu beyimiz.. Kış gelince ne yapacağız ?? göreceğiz bakalım , kışa var daha.. Baba geldi mi gözler bayık bayık sokuluveriyor babasına ben var mıyım yok muyum?? ancak beslenme saati geldiğinde gözler beni buluveriyor..Hee laf ebeliği zaten aldı başını gidiyor.Misafir varken çabuk çabuk emip içeri laf dinlemeye koşmakta üstüne yok.. Dün gece Eray ve Gülay gidene yani saat 23:30’a kadar gözleri düşe düşe yanımızda kalmak için inat etti , Eray ve Gülay çıktı 3 dakika geçmedi uyudu.. uyudu demek yalan aslında resmen bayıldı köfte 🙂
Başka ne yapıyoruz ?? Ben çeşitli meyvaları şekerle kaynatmayı ve kendi meyva sularımı üretmeyi öğrendim son günlerde.. ee baştan keşfediyorum.. her meslek gibi bu da öğreniliyor.. gittikçe başarılı olduğumu fark ediyorum.. yoo kimse söylemiyor ben kendi kendime fark ediyorum :)) şu anda kızılcık kaynıyor ocakta :)))

Erin ise saçlarımı çekmeye başladı .. yaşşassınn kısa saçlıyım derken kendisi bir yolunu bulup tutunuveriyor saçlarıma..

Ofis köşelerinde uyuyor..

ofis.jpg

Ve boyundan büyük işlere kalkıyor!! 🙂
– Yeşim tekrar teşekkürler .. hepsi için ama en çok bu top için 🙂

top.gif

Yorumlar (4)

 1. Cevapla
  archi*sugar :

  Cok tatli… 🙂 ne guzel de poz veriyor. Manken olacak! 🙂

 2. Cevapla
  yesim :

  aycaaaaaaaaaaaa inanamıyorum topişko erin gerçekten topla jimnastik yapıyor! çok şeker ve ne komik bir bebek bu ya! 40 bin kere MAAAAŞAAAAAAAAAAAAALLLLLLLAAAAAHHHH::::)))))))

  yeşim

 3. Cevapla
  köşenin delisi :

  Çok tatlısınız çooook :)) püpüpüpüpüpü 😀 Yalnız bişi diyim mi Ayça, sizin bu oğlan çok canlar yakıcak büyüyünce, nedir o kaşların kalkışı, o bakışlar falan :))

 4. Cevapla
  AyçA :

  Archi teşekküler umarım bu ülkede manken falan olmaz :))
  Yeşim çok sevdi topu gerçekten 🙂
  Elifcim .. teşekkür ederiz.. sizin Toprak beyde aynı dertten muzdarip olacak haberin ola 😛

Yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: