No public Twitter messages.

En çok neyi özlediğim konusunda çeşitli cevaplarım var..mesela dağa gitmeyi özledim.. uzun yürümeyi.. sırtımda çanta taşımayı…gitmeden önceki hazırlığı..ne var ki ruhumun gücü henüz hazır değil ki pek yapamıyorum..bir de elime fotoğraf makinemi alıp da yollara vurmayı özledim kendimi..amaçsızca.. en çok da Eminönü – Beyoğlu hattını..
Hamileyken “yaparım ne var ki ” dediğimde sırtımda çantayı ve elimde tripodu taşımak zoruma gitmişti, sonra doğum, Erin’i fotoğraf çekmek için bırakmama çılgınlığım.. derken geçen gün birden kendimizi Erin ve annemle Eminönünde bulmaya kadar geldi bu iş.. Küçük bir turun ardından Karaköy köprüsünün rüzgarından yadigar burun tıkanıklığı sebebiyetli uykusuz bir iki gece ve çekmeyi becerebildiğim kareler kaldı bana.. bir de tabii ayaklarımdaki tatlı ve özlediğim yorgunluk..biraz İstanbul turu.. eskisi kadar başarılı olamasam da bir çocukla olabilen en sevdiğim kareler..

Go get Adobe Flash Player!

You may also like

8 Yorum

 1. nilgun dedi ki:

  ahhh öğrenciliğimi geçirdiğim şehir, kokunu özledim senin

 2. Güneş dedi ki:

  Müziği dinleyemedim,kareler çok hoş 🙂

 3. Seren dedi ki:

  Ayca’cigim, yine harika fotograflarin! Gozlerim dolarak baktim onlara. Ne kadar da ozlemisim Istanbul’u !
  Neyse 10 gun kaldi :o)

 4. Banu dedi ki:

  ben istanbul’a aşık olmadan önce bir şehre aşık olan insanları çok komik bulurdum. hadi canım nasıl olurda insan bi şehre aşık olabilir alaylığında… gelin görünki başıma geldi. şimdi new york’ta yaşıyorum, buraya gelmeden önce de izmir’de çok uzun yıllar yaşamıştım (izmir’in tadı da ayrıdır ama) İstanbul gerçekten başka! bu arada arka fonda çalan şarkının kime ait olduğunu öğrenebilir miyim?

 5. izgün dedi ki:

  Ayça fotoğraflar süper olmuş,fonda çalan müzikle beraber kısa bir istanbul turu yapmış oldum.
  Ellerine,emeğine sağlık

 6. Muptela dedi ki:

  gercekten guzel bır sıtenız var blogödüllerinde oyum sizindir.

 7. songül dedi ki:

  ne hoş kareler 🙂

 8. Açalya dedi ki:

  Muzikle beraber çok hoş olmuş.


Önceki yazıyı okuyun:
Atatürk

Öykü'nün Mim'i Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyet'ini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne...

Kapat