5

oh be!

Sonunda gün geldi çattı

bir kaç saat sonra yola çıkıyorum ve bir hafta oğlumla başbaşa kızgın kumlardan serin sulara atlayacağım! Ayıptır söylemesi ama ben sadece yazıyorum! Ne dağa gidebildik ne yaylaya bu sene sonbaharda iki kere hariç ve artık dinlenmem lazım. Biraz bilgisayara bakmadan gözlerimi nadasa bırakmam lazım.. güneşin içime damlaması lazım.. biraz denize girmem lazım..lazım işte en çok da oğlumu öpmem lazım..

Evin boş, sessiz, anlamsız kaldığını söylememe gerek var mı bilmiyorum ancak bu sene daha hafif atlattım ayrı kalmayı üstelik ilk defa bu kadar uzun ayrı kalıyoruz. Sabaha karşı Geliboluda olduğumda o uyuyor olacak, usulca yanına sokulup sabah gözlerini açtığında beni görünce ne yapacağını hayal ediyorum şimdi ..

mutlu ve heyecanlıyım…

uzun süredir görülmeyen sevgili(lere)ye kavuşmak gibi..

abartım mı ?

özledim uleyn sizi işteee….

1 hafta sonra buradayım, bu arada beklenen doğumlar erken olmazsa sevinirim.. belki de yine uğrarım buralara alışmış kudurmuş misali..

Yorumlar (5)

 1. Cevapla
  Özlem :

  Aycacigim size iyi tatiller. Nice yeni fikirlerle, bol enerji ile dönmen dilegiyle…

  • Cevapla
   AyçA :

   Teşekkürler Özlemcim fikri bilmem ama dinlenmeyi hayal ediyorum 😉

 2. Cevapla
  cocuklacocuk :

  İyi Tatiller, biz pek ayrı kalmadık çocuklardan, doya doya öp yakışıklıyı

 3. Cevapla
  Bahar :

  Ben en fazla bir gün ayrı kaldım ki o bile çok dokundu, Allah kimseyi ayırmasın çocuklarından. Gelibolu için ben de gün sayıyorum son 15 gün 🙂 Bu sene de suyu sıcaktı, umarım gidene kadar soğumaz 🙂

 4. Cevapla
  AyçA :

  İşin açıkçası biz biraz bilerek de ayrı kalıyoruz bu hepimize iyi de geliyor.. sağlıksal bir ayrılık olmadığı sürece böyle ayrılıkların buluşması tadından yenmiyor tabii ben deliriyorum özlemden ama oğlum mutlu yazlıkta 🙂 o yüzden onun adına mutlu olmam gerekiyor:)) keyifli ayrılıklar olsun her zaman
  geliboluda su sıcak /maalesef/ ben buz gibi bir suya atlamayı hayal etmiştim 🙂

Yorum bırak